Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni,1 közép...

Mit lehet csinálni,1 közép korú keverék labradoral?

Figyelt kérdés
A barátnőm és én örökbefogadunk,majd 1 menhelyes kutyát Pápai menhelyről Nem tudjuk,hogy a kutával mit lehetne játszani.
2011. okt. 28. 14:14
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Hogy hogy ideiglenes örökbefogadójánál van? Nem ti vagyok az örökbe fogadója?
2011. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Bonyolult nagyon,mert nálam lesz a kutya barátnőm ha jön (Gyerekünk mellet is lesz kutya 1 fiatal megterveztük együtt).Igazi gazdi kutyának én leszek,barátnőm csak tanitásba és a játékba.
2011. okt. 29. 20:58
 13/34 A kérdező kommentje:
Úgy,hogy menhelynek még nincs kész a telephelye és a kennelek is épülnek lassan.Az összes kutya-macska ideiglenes örökbefogadoknál vannak.Az egyik örökbefogado csajnál,van kutyánk akitől örökbe lesz fogadva örökre.
2011. okt. 29. 21:00
 14/34 anonim ***** válasza:
Értem! :) Hát nálad lesz a kutya tied lesz, te fogod gondját viselni te veszed neki a tápot, te viszed állatorvoshoz. Tehát a te felelősséged lesz és a barátnőd csak segít a szabadidő eltöltésében meg esetleg a tanításban? Értem! Hát így már nem olyan bonyolult!
2011. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
előző igen ugy van ahogy mondod.Ha meghal kutya akkor,lesz kettőnknek 2 külön kutya barátnőmmel.
2011. okt. 29. 21:17
 16/34 A kérdező kommentje:
Barátnőm segít tanításba,meg amiben kell.De kutya nálam lesz,én leszek gazdija barátja.
2011. okt. 30. 19:08
 17/34 anonim ***** válasza:
Értem! :D
2011. okt. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Igy van a barátnőm,csak segit szabadidő eltöltésbe és kutya tanításába.Igy lesz közös kutyám,a barátnőmmel.
2011. okt. 31. 21:12
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

miért kell kötözködni?!

kit érdekel,hogy mit csinál a barátnője,ki fizeti az állatorvost?!nem ez volt a kérdés...mit zaklatod szerencsétlent.meg mit érdekel,hogy mikor lesz gyerekük..stb?!te nagyon unatkozhatsz...csodálom,hogy a kérdezőnek van annyi türelme h normálisan válaszoljon,én már rég elküldtelek volna a pi...

kedves kérdező

nekem is labi keverékem van,de teljesen személyiség függő,hogy mivel szeretnek játszani.az enyém pl labda mániás.imádja a szétrághatatlan gumilabdákat a zsinóros gumilabdákat,a kötélhúzós játékot..a másik kutyám meg szinte csak a botra van "ráizgulva"

szóval vegyél neki pár különböző játékot és akkor majd látni fogod mi tetszik neki,amúgy lehet velük bújócskázni is és ha labi vér van benne ajánlom az úszást is mert imádják!!!

2011. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Előző igen labrador keverék szuka kutyám lesz nem tudni,milyen fajta volt másik szülője.Az jó igen labri keverék,köszönöm előző.privát üzenetbe irjunk.
2011. nov. 2. 12:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!