Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha lenne lehetőség mindenre,...

Ha lenne lehetőség mindenre, akkor hány kutyátok lenne, és honan lenne az a kutya? Milyen fajtáju?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 15:29
1 2 3 4 5
 31/50 Akiteki ***** válasza:
67%

Én meg nem kérdeztem a véleményed.

Kinek mi... Nekem ők az életem. A gyerekeim már nagyok, unokám meg még nincs. És a gyerekek is kutyabolondok.

Valóban, kinek mi. Lehet irigyelni, hogy ennyien szeretnek. :))

2011. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 Akiteki ***** válasza:
Csinált valaki egy fotót, ahogy hazfelé bepréselődünk a kocsiba, de elég sötét és homályos, azt sem tudom már merre van.
2011. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is a kutyák az életem. Épp ezért tartok belőlük keveset, mert nekik is az a jobb. És nem azért tartom őket, hogy többen szeressenek (ha meg nem rájuk gondoltál ezzel akkor az nem tudom hogy jön ide), annál érettebbnek gondolom magam, pedig nekem nincs gyerekem. :)
2011. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
Jó sok válasz érkezet,ez az első kérdésem ami 29 válaszos legtöbb válasz 21-24 körül volt.
2011. nov. 9. 14:09
 35/50 Akiteki ***** válasza:
66%

Figyu kötözködős: majd ha kíváncsi leszek a véleményedre, akkor megkérdezem. Itt nem erről volt szó. Biztosan nagyon érett vagy, talán már túlérett is, azért vagy elfoglalva mások piszkálásával. Az almánál ezt másképp hívják.

Ez már beteges, hogy egyesek mindenbe bele bírnak kötni.

2011. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

de ha nem akarsz komolyan tenyészteni akkor minek? csak, hogy legyen nálad alom, esetleg császározni kelljen, a szukát lestrapálja az ellés? Én ezt nem tudom megérteni...ha valaki nem komolyan gondolja, teljes szívvel, minden tudásával...szerintem ennek nincs értelme...de ugye mindenki másképpen gondolkodik.

Én imádom a kutyáimat, nincs alkalmazottam és én foglalkozom velük vagy a húgom, a társba adott kutyákkal már 3 esetben szívtam meg nagyon de nagyon szóval ebben nem hiszek. szerintem a környékünkön lakó kutyák mind elcserélnék az életüket az én kutyáiméra, bejöhetnek a lakásba, rendszeresen megyünk sétálni, nagyon jó minőségű tápot és nyers kosztot kapnak, a BH vizsgája mindegyiknek megvan (mármint aki elég idős, hogy már meglegyen)

Soha nincsenek láncra verve, nem kapnak moslékot, folyamatos orvosi felügyelet alatt vannak 8 éves kor után évente csináltatok vérképet. Egyáltalán nem hideg a kapcsolatunk.

Fejlődni csak a kutyák számának növekedésével lehet annak meg, hogy egy szukától hozzon le az ember almokat minden jövőbeni koncepció nélkül...

2011. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Létszi ne veszekedjetek,előzőnek Akitekinek is igaza van.
2011. nov. 9. 21:32
 38/50 anonim ***** válasza:
47%
Én csak és kizárólag menhelyről, vagy valahonnan mentett kutyát szeretnék, a fajta tökmind1:)
2011. nov. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
ELőző én is menhelyről fajtamentőktől valókat,azok hálásabak jobban ismered kutyafajtákat int más kutya kölyköket.
2011. nov. 10. 16:34
 40/50 Akiteki ***** válasza:
89%

Kezdem unni ezt a sztereotipiát, ezért nem árt tisztázni valamit:

A hála érzése kizárólag humán tulajdonság.

A kutya ösztönlény. Nem fogja fel, hogy ha valaki jót tesz vele vagy ő jót tesz másokkal. Egy menhelyi kutya ugyanúgy lehet rosszul nevelt, elkényeztetett, mint bármelyik másik. A különbség a gazdákban van: aki menhelyről visz haza kutyát, az nagy eséllyel valóban kutyát szeretne és nem egy öltöztethető divatbabát, vagy egy kerti díszt, amilyen a szomszédban is van láncon.

De így is sokszor előfordul, hogy a menhely visszaviszi a kutyát, mert nem jó körülmények között van, vagy a gazda jön rá, hogy nem bír a kiválasztott kutyával.

Szóval nagyon szépen kérem.... hagyjuk a hála szót az embereknek, a kutya ilyet nem tud.

2011. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!