Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az alábbi cikken nagyon...

Az alábbi cikken nagyon ledöbbentem. Nem tudom, hogy örülni kell-e, hogy lelepleződött egy szaporító, vagy szomorkodni azon, hogy ez megtörténhetett?

Figyelt kérdés
Itt a cikk, ami ezeket a vegyes érzéseket kiváltotta: [link]

2011. nov. 10. 10:06
1 2
 1/20 Antimod ***** válasza:
Ambivalens a dolog. Inkább szomorú, mert nem hiszem, hogy a szaporítót nagyon megbüntetnék.
2011. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
És ez csak egy...ha tudnád hány ilyen van még:(
2011. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem örüljünk! Az, hogy szervezett akció volt, már jelent valamit! Reméljük, hogy gyakran fognak ilyen akciókat szervezni, és akkor lesz visszatartó ereje is. Azt mondja, hogy "állatorvos oltotta". Persze, azért van ott a fotón is a rengeteg oltóanyag megy mocskos fecskendő!
2011. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is az a cikk. És tuti, h nem fogják megbüntetni. 3 kutyát kellett csak elvinni onnan? :O

2011. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Akiteki ***** válasza:
Volna még néhány ötletem, hova mehetnének. Csak épp minek? Nem lesz semmi következménye.
2011. nov. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, azok akik 20 rugóért vettek/akarnak venni kutyát elgondolkoznak azon, hogy az ő pénzükből élnek ezek a tetvek és ők maguk generálják ezeket a kutyagyárakat.


Egyébként harminc az a három...

2011. nov. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gondolkodnak! Ők mind kivétel nélkül "ismerős családtól" veszik, "szerető családi környezetből"!
2011. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mind 2-nek örülhetünk.
2011. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

ma 10:29

félreértettél, nem kicsit, nagyon :)

a "vagy szomorkodni azon, hogy ez megtörténhetett" nem a lelepleződésre vonatkozik, hanem a közel 400 állatot érintő, minősíthetetlen állatkínzásra...

2011. nov. 10. 10:38
 10/20 anonim ***** válasza:
Ahogy ZOL mondja, ez annak a következménye h az emberek igénytelenül vesznek kutyát, csak azt nézve h 20 ezernél ne legyen több. Valamint a "családi környezetben, egy almot ellető" szaporítóktól kerülnek ki az ilyen kutyagyárosok újabb és újabb kutyái.
2011. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!