Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajtát ajánljátok?

Melyik fajtát ajánljátok?

Figyelt kérdés
Panelban élünk..napi 4-5-6 órát szabadon lenne a kutya illetve,vinném 2 családi házhoz..mindkettőnél berni pásztor kutya van,kutyaiskola megoldott,illetve kan kiskutyát szeretnék..kiállításra :) tehát nem menhelyeset :) Ja és volt már kutyám :) Kérdésekre szivesen váalszolok:)
2011. nov. 15. 18:08
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Hát,igazából én szívesen elpepecselek a kutya szőrének az ápolásával a rövid szőrű kutyámat én nyírtam illetve fésültem,de semmi szükség nem volt rá :)
2011. nov. 15. 19:03
 22/37 anonim ***** válasza:
akkor mindegy milyen fajtát választasz. Az agaraka az amerikai cocker vagy az aussie látványosabbak kiállításokon...persze ha olyan példányt fogsz ki. A sheltieknek pl a BIS ringben nagyon ritkán van esélyük..kicsik és sok nagy fajtával vagyunk együtt :)
2011. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Ír Szetteres:

Úszni vinni? Kicsinek imádott úsznia kádban ott szokttatam hozzá a vízhez. (: Imádta mint most is (:

És köszi. Akkor kezdtük el szoktatni amikor elhoztuk rá egy pár héttel 4 hónapos volt akkor . Egy labdát dobtunk a vízbe (kedvenc ) és utána ment . Kis medencéban történtek ezek az "úszás órák". Egyre nagyobb lett Beni , annál több vizet öntöttem a medencébe. Amikor már elérte a felnőtt kort tudtam hogy most már komolyabban kell ezzel foglalkozni , kutya iskolában is tanítgattam és most már egy kiváló úszó bajnok :)

Szóval olyan 4-8 hónapos koráig szoktasd hozzá de lehet tovább is attól függ hogy mennyire megy neki. Benikém 7 hónaposan már ment is a medencébe ( akartmenni).

Szóval (:

2011. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Hozzá tenném hogy csak 1 éves kora után vidd el tóba úszni , mert ha még nem éri el az 1 éves kort akkor még kajla , szóval egy éves korig csak a medence (:

De utána lehet maga a Karib-tenger is úszik és úszik (:

2011. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

igen azt észre vettem hogy nagyon kevés sheltie jut be a BIS-be,pedig igen szép kutyák :) Bár mondjuk soha nem értettem,miért jó ha egy fehér pamacs nyeri a BIST-t de ezt a bírók tudják csak megmondani pl. máltai selyemkutya..a hideg kiráz tőlük :)

Ír szetteres: Akkor jó,mert én nélküle nem megyek el nyaralni,ha kell inkább otthon maradok vele,ha megjön legalább Ő is érezze magát jól :) Megkérdezhetem melyik kennelből való Beni? Vagy melyiket ajánlod? :)

2011. nov. 15. 19:15
 26/37 anonim ***** válasza:

Melyik kennelből . Mondom is .

[link]


Garden Stars Ír Szetter Tenyészet.

Kíváló és megbízható . :) De különben nem is kell sokáig várni hogy megszokja. Hamar meg fogja , csak úszni nem biztos hogy egyből tud.

2011. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Azért nem jutnak be a BIS be mert az 1-es fajtacsoportban van a magyar fajták nagy része pluszban a juhász és pásztorkutyák között az egyik legkisebb...szó szerint átnéznek felettük :D
2011. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Beni gazdija: Nagyon szimpatikus az egész bemutató illetve ahol laknak a kutyák :) Fel fogom venni a kapcsolatot velük,nem most lenne a kutya hanem tavasszal,hogy fél éves koráig vele lehessek egész nap :)

Kaleido:Hát mondjuk ez igaz,bár kicsi a bors de erős :)

2011. nov. 15. 20:53
 29/37 anonim ***** válasza:

Akkor sikerült meggyőznöm téged ? :)

Sok sikert ! Csak őket tudom ajánlani.

2011. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Hát...igen :) Anyukámnak is megmutattam a mostani alom képeit és beleszeretett :)) Úgyhogy nagy valószínűséggel szetter gazdik leszünk :)
2011. nov. 16. 08:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!