Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajtát ajánljátok?

Melyik fajtát ajánljátok?

Figyelt kérdés
Panelban élünk..napi 4-5-6 órát szabadon lenne a kutya illetve,vinném 2 családi házhoz..mindkettőnél berni pásztor kutya van,kutyaiskola megoldott,illetve kan kiskutyát szeretnék..kiállításra :) tehát nem menhelyeset :) Ja és volt már kutyám :) Kérdésekre szivesen váalszolok:)
2011. nov. 15. 18:08
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok nektek !! Sok sikert !

Bármiben segítségre szorulsz nekem szólj először!!

Nagyon örülök hogy segíthettem !! (:

GRATULÁLOK!!

2011. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
(első voltam)
2011. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy segítettél kiválasztani a megfelelő fajtát :) Megígérem,hogy neked szólok ha lesz valami gubanc a kiskutya körül :) a kennellel pedig ma fel fogom venni a kapcsolatot,az szeretném még kérdezni,hogy először mondjam el hova kerülne a kiskutya,illetve mik a körülmények? Ebben nem vagyok jártas :)
2011. nov. 16. 15:03
 34/37 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam hogy megbeszéltem egy időpontot a tenyésztővel és eljött hozzánk.

Ott mindent megbeszéltünk.

Nagyon kedves szóval ne félj !! Hajrá!

2011. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
csak az a baj,hogy van egy kis távolság a két város között,mert mi Székesfehérváron lakunk,neki meg Budapesten van a tenyészete..vagy te sem budapesti vagy? Hát kicsit félek :)
2011. nov. 16. 18:46
 36/37 anonim ***** válasza:

Én pesti vagyok.

Nem kell félni :)

Ritka kedves csajszi.

2011. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
ma fel fogom venni velük a kapcsolatot :) Remélem minden rendben lesz :)
2011. nov. 21. 12:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!