Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék érte? Nagyon...

Mit tehetnék érte? Nagyon fontos! (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Az én édes kedves kutyuskám már 12 éves. Husky .

Ivartalanított törzskönyves szuka kutyus. Életében egyszer sem ellettem meg . Szuzi-nak gívják.

Annyi mindent elértem vele.

Vele együtt mentem át sok vizsgán is.

Ő adott erőt a gyermekem megszüléséhez. Nélküle nem voltam hajlandó szülni így be engedték a váróterembe.

Ő mindig szeretett engem akkor is amikor mindenki lenézett. Régebben is beteges kutyus volt.

Kölyök korában is. A nagyapjától örökölte sajnos ezt a betegeskedős immunrendszert.

A tenyésztője is mondta hogy ő volt az a kölyök ( mint minden alomban az egyik) aki betegeskedett.

Később nyitotta ki a szemét ilyesmik.

Volt egyszer gyomorcsavarodása amit gyorsan észre vettünk, így azt megúszta.

Voltak/vannak ízületi problémái de ez a korral jár.

Eddig gyógyszerekkel lehetett kezelni.

Ma reggel lebénult. Azért csak most írtam ki a kérdést mert halálra vagyok rémülve. Eszik rendesen , az első két lábán kúszik , elvégezni a dolgát csak segítséggel tudja.

Mit tehetnék a négylábú testvéremért ?

Bármit megteszek érte csak legyen valami jó ötlete valakinek mert ért össze vagyok esve lelkileg :(

Kérlek valaki segítsen nagyon de nagyon félek hogy mi lesz így vele... :(


2011. nov. 15. 21:33
1 2
 11/20 Akiteki ***** válasza:
Biztosan minden orvosra lehet mondani hideget és meleget is. Mikor az én kutyámat szépen visszapasszolta a "gazdája" azzal, hogy lebénult és a helyi állatorvos le akarja altatni, 3 orvoshoz is elvittem és mindegyik őt ajánlotta. Nekünk bevált szerencsére.
2011. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem is őt ajánlották és ódákat hallottam róla,hogy milyen jó,de engem sürgetett az idő és nem is tudtam válogatni.

Megkérdezhetem,hogy mikor műtötték a kutyusodat ?

2011. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Sikerült rendbe tenni a kutyusomat :) De nem Dr. Juhász Tamás hanem egy kedves állatorvos nő.

Dr. Juhász Tamás tette tönkre az előző huskymat .

Szerencsére rutin műtéttel sikerült helyre tenni.

Az orvos azt mondta hogy különben teljesen egészséges.

Most is jól van. (: 2-3 nap és teljesen jól fog futni meg minden. :')

2011. nov. 16. 14:19
 14/20 Akiteki ***** válasza:

Örülök, hogy ilyen gyorsan sikerült. Mondta, hogy mi történhetett?

Januárban lesz 2 éve, hogy az én kutyámat műtötték. Neki 2 csigolyája összecsúszott. Talán baleset, talán egy fertőzés miatt, ezt nem tudták megmondani. Sánta maradt, de működik.

2011. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök neki,hogy jobban van :) és arra én is kiváncsi lennék mitől bénult le.


Akkor műtötték az enyémet is...és a te kutyusodat mutatta,hogy sikerült a műtét.Igaz akkor még nagyon imbolygót és az egyik lábát húzta.De ő adott nekem reményt.Az egymás melletti boxban voltak.Az enyémnek balesete volt ezért csúszott össze 2 csigolyája.

2011. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Az én kutyusomnak volt egy szörnyű gazdája Mesélte nekem a tenyésztő ( visszaadták neki a kutyát , és nem volt szíve kidobni így találtam én meg őt...) hogy az előző gazdája nagyon rosszul bánt vele . Szegénykémet verte , meg ilyenek. 7 hónapos volt amikor hozzám került és nagyon de nagyon soványka volt. Nagyon félős a mai napig is egy b*rom miatt... :S

Különben valami csigoja problémája volt , amiben egy szilánkot találtak közvetlenül a csigojái mellett és belefúródott a csontba ami pedig bénulást okozott. Régen kerülhetett bele ez a szilánk , én nem vettem észre az orvos szerint annyit futott hogy egyre jobban belefúródott míg végül ez lett.

De szerencsére sikerült a szilánkot eltávolítani és egy mű csont segítségével tökéletesen helyre fog állni 2 nap alatt. :)

2011. nov. 16. 16:37
 17/20 A kérdező kommentje:
*csigolya
2011. nov. 16. 16:38
 18/20 anonim ***** válasza:
Ennek örülök:) Jobbulást neki és kellemes lábadozást:) (Már amennyire ez lehet kellemes)
2011. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Akiteki ***** válasza:

Basszus, ez nagyon durva! Szegény kutyus!

Milyen érdekes, hogy a lebénult huskykat rossz gazdától kell visszahozni. Van ebben valami sorsszerű.

Jobbulást kívánok neki!

2011. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

: ) köszönjük szépen a jó kívánságokat. most is fut .. :)

Olyan jó boldognak látni :')

2011. nov. 18. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!