Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő után dolgoztátok...

Mennyi idő után dolgoztátok fel kutyátok halálát?

Figyelt kérdés
Az enyém szerdán halt meg, de ha eszembe jut mindig megkönnyezem. Mindig rá gondolok. Minden rá emlékeztet. 16-17 éves volt, kölyök kora óta velünk volt,és most hiányzik. Lassan másik kiskutyát kell hoznunk, mert nagy a kert,és erre felé sok a betörés. szóval muszáj valamilyen házörző. de én még nem készültem fel rá. Mennyi idő után érdemes? és milyen fajta kutyát ajánlotok? köszönöm
2011. nov. 18. 13:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem 17 éves cicuskám halt meg... én 13 vagyok szóval már azóta ismertem, hogy megszülettem. Iszonyatosan fájt... kb. 1 hónap volt a kritikus időszak amikor szinte mindig sírtam ha eszembe jutott. Azóta is mindennap eszembe jut és minden hónap 16-án elszomorodok, mert aznap halt, meg.... Örökre hiányozni fog, de egy idő után (kb. 1 hónap) az ember hozzászokik. Ilyenkor nagyon jól jön egy másik állat! nekem van még egy hörcsögöm és még egy macskám, sokat segítettek, hogy könnyebben felejtsem el a szomorúságot.
2011. nov. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!