Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan dontsek : Legyen...

Hogyan dontsek : Legyen kutyam, vagy ne? Ha legyen milyen fajtat valasszak?

Figyelt kérdés

12 eves lany vagyok. Szeretnek egy kutyat ,de nem vagyok benne biztos ,hogy eleg erett vagyok egy kutyahoz. Jelenleg van egy macskam ,amelyekre nagyon vigyazok es nagyon szeretem ,csak ,hogy sajnos a legtobbszor amikor jatszanek vele el van menve ,pedig meg olyan kicsi szaros, harom honapos. A macskam melle meg jol elmenne egy kutya. Van egy szep nagy kertunk ,hazban lakok.

Amikor azon gondolkozok ,hogy szeretnek egy kutyt fel szokott marulni bennem ez a kerdes : Eleg erett vagyok ahhoz ,hogy egy kutyat eltartsak ???

Naponta tudnek vele torodni minimum 2 orat etetessel ,jatszassal ,setaltatassal meg mindennel egyutt. Sokszor azt mondjak rolam ,hogy nagyon erett ,vagyok es ugy beszelek mint egy felnott ,ezek miatt ugy erzem ,hogy eleg jol el tudnek latni egy kutyat.

A kutyat kizarolag csak udvaron tarthatom.

Nem feltetlenul most vennem meg telen ,hogy fagyjon le : Ilyen kutya kene nkm :

1. Legyen baratsagos ,csaladi kutya

2. Udvaron birja tyelen is

3. Jol kijojjon egy macskaval

4. Kezdonek is megfelelo kutya legyen

5. Konnyen idomithato legyen

6. Ne legyen tul buta kutya


2011. nov. 19. 21:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

itt a két link:


[link]


[link]

2011. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Akiteki ***** válasza:
Ha az a kérdés, hogy legyen-e vagy sem, akkor egyértelműen NEM. Majd ha úgy érzed, hogy végképp képtelen vagy kutya nélkül élni és mindent megteszel érte, akkor tudni fogod azt is, milyen fajtát szeretnél.
2011. nov. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
22:50 Igazan koszonom az undoksagat !!!!!
2011. nov. 20. 10:14
 14/27 A kérdező kommentje:
22:52 Nagyon szepen koszonom !!!!! Mondjuk azok a kutyasetaltatasi problemak amiket irtal nem merulhetnenek fel ,mert en az esos idoket imadom ,mert olyankor olyan jo huvos a levego ,hogy akkor nagyon szivesen setaltatnam a kutyam es meg amikor havazik ... Ha csak elkepzelnem magam egy goldennel a hoban olyan orom lesz a lelkemben ,es a kornyeken az emberek nem igazan setaltatnak kutyakat ,ha akad is egynehany akkor az a kucu egy Westie vagy egy Bichon vagy egy Chhuahua(fuuuj). Meg atgondolom ,koszonom !!!!
2011. nov. 20. 10:20
 15/27 A kérdező kommentje:
Az utolso valaszolonak irom : En tudom ,hogy milyen fajtat szeretnek ,es ezt tudtam a kerdes kiirasa elott is : Goldit akarok ,csak meg akarom erositeni a dontesemet ,hogy legyek benne biztos.
2011. nov. 20. 10:22
 16/27 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy akkor egy átlagos,kistestű keverékkel kezd...én is 12/l vagyok és nekem van egy kis keverékem...nagyon imádom! ;D
2011. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Kosz ,csak en eleg pretencios vagyok XD Csak olyan kutyat tartanek amelyeknek meg mondjuk egyik szuloje ,vagy nagyszuloje fajkutya volt ,azaz ,hogy meglehessen mondani ,hogy kb. miyen fajokbol all XD
2011. nov. 20. 13:16
 18/27 compactegon ***** válasza:
minek, ha keverék úgyis? :)
2011. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Hat nekem fontos .... En sem ertem magam.... lololol De kerem a kommentalas helyett inkabb valaszoljon !!! Am koszonom e,elg elgondolkoztato....
2011. nov. 20. 14:19
 20/27 anonim ***** válasza:
Egy gyönyörű goldent kár lenne az udvaron tartani, nem hinném hogy egy fűtött kennelben tartanád, hanem mint a legtöbb ember egy kis kutyaházban, esetleg kerti kutyának válassz valamilyen nagyobb bundájú kutyát, pl malamut, husky vagy ezeknek a keverékét, de mindenképp menhelyről hozd!
2011. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!