Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek igaza van?

Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
Anyám szerint nevetséges, hogy elviszem futtatni a kutyámat, és lehetőleg ezt többet ne tegyem. Mert állítólag "mindenki rajtam nevet", mert nem illik az utcán futtatni egy kutyát. (értsd: pórázon fut mellettem.). Szerintetek igaza van? Én nem hiszem, hogy más azzal törődne, hogy én futtatom a kutyámat. Mivel terelőkutya, nagyon sok mozgásra van szüksége. Nyugtassatok meg, hogy ilyen szentségtörést :) más is elkövet!
2011. nov. 20. 09:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem tényleg nevetséges...

ha annyira futtatni akarod dobálj neki botot vagy labdát

2011. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy van igaza!!!

Gondolom nem városban laktok, városon ez egy teljesen megszokott dolog!

Viszont falun lehet, hogy tényleg furcsán néznek az emberek, főleg az idősebbek, de ne foglalkozz velük!

A kutyáknak (amelyik nagy mozgásigényű) szüksége van a futásra!

2011. nov. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 tekike99 ***** válasza:
100%
Miért lenne nevetséges??? Egyrészt a kutya is mozog (mivel szüksége is van rá), másrészt te is, amivel sokat teszel a saját egészséged érdekében. Inkább irigylésre méltónak mondanám. Sportolni nem nevetséges, hanem menő...
2011. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi tegnap 3 kutyával voltunk görkorizni a töltésen, persze póráz nélkül. 12 km-t lenyomtunk és nagyon jó volt! Bár felénk ez nem szokatlan, mások bicikliznek, sétálnak vagy akár futnak a kutyájukkal.
2011. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de, városon lakunk...csak anyukám ehhez nem ért, az az igazság. dE engem nem érdekel, hogy mit mond ezzel kapcsolatban, akkor kell neki a mozgás. Megyek, meg is futtatom mindjárt :))
2011. nov. 20. 10:06
 6/16 tekike99 ***** válasza:
hajrá :)
2011. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha terelőkutya, akkor vihetnéd terelni is! Az a legjobb ösztön szintű kielégülés nekik! Vannak kifejezetten ilyen jellegű rendezvények, amikor sok olyan kutyát viszek terelni, akik egyébként nem "dolgozó" terelő kutyák csak kedvencként tartottak.
2011. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Edesanyam is igy gondolja ... De szerintem teljesen normalis dolog
2011. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenről még nem is hallottam...


Én önző módon a saját sportolásomhoz használom szórakoztató eszköznek a kutyát - tehát kimegyek futni és a kutya is jön velem, mert kevésbé unalmas így és egy sétát ki is váltottam.


Egyébként anyukád szerint mit kellene csinálni a kutyával? Ölben körbehordozni a városban? VAgy a szoba sarkában leszögelni és kitömni?


Nekem kutyás ember maximum olyankor vicces, amikor a kutya rángatja ide-oda a gazdát, a gazdi meg csak lobog a póráz végén...

2011. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Teszem hozzá, hogy yorkival járok futni, mert meglepő módon hiába kicsi, nagyon sokat bír/igényel. 40 km-es túrákat is lenyomja, pedig neki több, mivel cikk-cakkban futkározik körülöttünk. Ha nem akarok estére egy idegbetegen pattogó kutyát, akkor érdekem, hgy lemozgassam. Így éjjel alszik, nem rajtam ugrál vagy rongál.
2011. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!