Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy szobakutyust....

Szeretnék egy szobakutyust. Hogyan szedjem rá apukámat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy szobakutyát,de apukám semmiképpen sem akar belegyezni..mindig talál valami kifogást rá hogy miért nem..Legutóbb például azt hozta fel,hogy mi lesz a kutyával,ha internátra megyek..mondtam neki hogy az még 6 év,addigra biztos megszereti és ha már én nemleszek itt legalább lesz kiről gondoskodniuk..anyukám szó nélkül belemenne,sőt még apját is próbálja rászedni...sajnos sikertelenül..Hogyan szedjem rá??Nagyon-nagyon szeretnék,ki is néztem a kutyust,már gondolatban nevet is adtam neki és ki is tudnám fizetni,mivel már 7 hónapja gyűjtök..Jelenleg minden vágyam az,hogy karácsonykor már a kis kutyus itt viháncoljon a szobámban.
2011. nov. 26. 20:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Még most minek neked kutya? Majd ha lesz saját házad és el is tudod tartani, akkor annyi kutyát veszel magadnak ahányat akarsz.
2013. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!