Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka beaglenek valami jó...

Szuka beaglenek valami jó nevet mondanátok? ezeken gondolkozom :dakota, winter, indigó, opál, silver, zora, héra

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Opál vagy Winter, mert ilyen nevű kutyákat nem ismerek :-)
2011. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
többit hallottad már ?
2011. nov. 28. 18:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Dakota, ha vörös, ergo rézbőrű...

Winter, ha fehér.

Indigó max, ha fekete.

Opál és Silver, ha szürke.

A Héra falfesték, esetleg margarin, a Zora meg...khm..elég divatos kislány név, és hül.yén dobja magát, ha te a kutyádat szólingatod így, a játszótéren meg három anyuka a kislányát.


A flancos, kínkeservvel kiizzadott kutyanevekkel két gond van.

1. Ki fognak vele röhögni, ha ott ordítozol a kutyának, hogy Silver, lábhoz! (Főleg, hogy a beagle nem épp ezüstszürke kutya....)

2. Mindenki becézni fogja, még te is, és hamar lesz belőle Szilvi, Manci, Puntyuli, és a többi.

Ne legyen Rex meg Lédi, de miért nem tud senki normális nevet adni egy kutyának?!

2011. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha te ilyen okos vagy mondj egyet
2011. nov. 28. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:

2 lány beagle-t ismerek,az egyik Brigi, a másik Avar szerintem ezek aranyos nevek

indigó/dakota/winter túl hosszúak indi/daki/winti lesz belőle tuti.ezek meg hülyén hangzanak..meg túl hosszú is kimondani őket..

2011. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem két beagle-m volt, egy Zsömle (a zsemleszínű, igen, gyerekek voltunk, amikor elneveztük, na! :) ) meg egy Zsivány, de arra nagyon illett a neve.

A Zora szerintem jól hangzik, rövid, pattogós, és jól utána lehet üvölteni, amikor épp leszegett orral rohan egy csapán...

2011. nov. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem Mira :) és a Brigi aranyos :) Bigli- Brigi. Vagy még tudod mit hallottam? Bejgli :)
2011. nov. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
végül dakota mellet döntöttünk :) nekem tetszik és csak ez a lényeg :)
2011. dec. 3. 10:57
 9/9 anonim ***** válasza:

nekünk is most lett big-ül:)kutyink igaz mi felnőtten vettük neki Tücsök a neve mi Tücsinek ,Tücsöknek hívjuk ö is lány.

Zsemle kutyánk volt ö lablador volt sajnos nem rég lett elaltatva:(

2011. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!