Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen következményekkel jár,...

Milyen következményekkel jár, ha nem fizetek ebadót? Mert hogy nem fogok, az fix!

Figyelt kérdés

Mindenki tudja, hogy ez "nagy magyarország" újabb hülyesége, és parasztvakítás az, hogy a menhelyek ebből valamennyit is látni fognak (esetleg több kutyát...)...

Véleményt nem kérek, azt már eleget olvastam itt, de mi lesz a következmény?


2011. nov. 29. 20:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
én sem fogok fizetni nekik, az tuti! ha ők úgy, én is úgy: ahol lehet én is meglopom az államot! hát nehogy már!! felháborító, még levegőadót is akartak! vagy ott bkv, ahol undorító állapotok vannak, és csak rohadnak a járművek, miközben egyre drágább a közlekedés! ki lehet őket játszani, nem fognak házalni menni minden egyes emberhez, hogy van-e kutyája vagy nincs. aki meg nem akar fizetni, az az állatorvosnál valótlan címet ad meg, és csak akkor nyit ajtót idegennek, ha tudja, hogy ki jön hozzá.
2012. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!