Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri ez a póráz?

Megéri ez a póráz?

Figyelt kérdés

A vaterán láttam, hogy póráz+hám 950 Ft.

Nem tűnik gagyinak.

Szerintetek megrendeljem?

[link]


2011. dec. 3. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szi én egyszer pont ilyen póráz vettem de megbántam. nagyon végkony és a karabínere is extra kicsi a tacsimon elszakadta, max ölebre de inkább csak macskára vedd meg saját tapasztalat!
2011. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*szia
2011. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja és a hám se ment rá
2011. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én csak azért vettem ilyet hogy rárakhassam az esti sétákon a villogót.egyszer sem volt belekapcsolva a póráz. azt hiszem hogy 2 max 3 alkalmat bírt ki,letörtek a kis fülek a kapcsokon.... ne vegyél ilyet....gagyi
2011. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi "örököltünk" egy ilyen szettet, nekünk nem tört el, igaz, csak kb. 2 hónapig használtuk. De nem valami jó a hám része se, valahogy nagyon hülyén áll a kutyán, folyton elcsúszik, meg elállítódik a feszessége. Inkább ilyen megoldású hámot nézz szerintem: [link]
2011. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyi minőség.
2011. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem rendelem meg :D
2011. dec. 4. 07:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ajánlom a Red Dingo hámot, az is nagyon sokféle színben van, póráz-hám-nyakörv. Nem szettben, de nagyon szép mintásak, és vannak egyformák.

Én itt vettem a nyakörvet, nagyon jól bírja. És ingyenes a szállítás. :)


[link]

2011. dec. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!