Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van akkor ha valaki választ...

Yorki Baby kérdése:

Mi van akkor ha valaki választ magának egy kennelnevet de nem váltja ki a Meoe-nél és ugy tenyészt kutyát?

Figyelt kérdés
szóval hogy érthető legyen.valaki kutyát szeretne tenyészteni(tényleg korrekt módon)de nincs pénze arra hogy kiváltsa a kennelnevet de mondjuk csinál egy honlapot ahol egy ő általa adott "kennelnevet" használ.kötelező kennelnevet kiváltani?
2011. dec. 8. 10:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Magyarán szaporító leszel, mivel ha még kennelneved sincs, hogyan álíttathatnál ki törzskönyvet? Látom, yorkit akarsz szaporítani. Gratuálok, hiszen ez most divatkutya. És akkor mit fogsz csinálni, mikor kimegy a divatból?
2011. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Ha még erre sincs pénzed, arra sem lesz, hogy tisztességesen tenyéssz.

Tenyésszemle?

Szűrések?

Minőségi kutyatáp?

Kölyköknek féregtelenítés, oltás, chipezés?...


Nem beszélve arról, hogy felteszem a kutyáid versenyeken sem indulnának...

2011. dec. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
senki nem mondta hogy én akarom.csak feltettem ezt a kérdést mert érdekelt hogy mások mit gondolnak ebben a témában..egyébként meg azt nem értem hogy miért kell az embert támadni egy olyan kérdés miatt amiről azt sem tudod hogy miért tette fel.vannak olyan emberek a világon akinek mondjuk vagy egy tk nélkül yorki párja viszont nem akar tenyésztő lenni de mondjuk 1-2 évente 1-1 almot lehozni az olyan embereknek akiknek nincs pénzük 100 ezreket költeni egy kutyára.sok olyan tenyésztő van akinél ugyanugy megtalálható beteg kutya és tks meg minden egyéb....nem mindenki szeretne megállás nélkül szaporitani kutyát csak 1-1 almot...
2011. dec. 8. 10:49
 4/23 A kérdező kommentje:
arra az egyre lettem volna kiváncsi h a kutyáknál is lehet e olyat csinálni mint mondjuk a hörcsög vagy bármilyen más állat tenyésztésénél hogy HOBBYTENYÉSZET aminek olyan nevet adnak regisztrálás nélkül amilyet akarnak
2011. dec. 8. 10:52
 5/23 dizus ***** válasza:
82%
Nem tudom a pontos összeget,de gyanítom 20e-körül lehet a név kiváltás.Ez az akadály?Ne komolytalankodj már!És mi van ha már létezik ez a név egy VALÓDI tenyésztőnél?A gatyát is leperlik rólad!Szaporítgass tovább csendbe és ne tegyél fel hülye kérdéseket!
2011. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
NEM vagyok szaporitó értsétek már meg.nekem van egy tks édes kis yorki kanom és ennyi itt meg is állt a dolog...itt nem rólam volt szó hanem más olyan emberekről akik ezt csinálnák
2011. dec. 8. 10:54
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy mi van akkor? Akkor van egy weboldala egy kitalált kennelnévvel, és ha valaki más beregisztrálja a MEOE-nél, akkor ráb*szott.

Amúgy meg pénz nélkül nem lehet korrekt módon kutyát tenyészteni. Az egészségügyi szűrések pénzbe kerülnek, a fedezés is, az anyakutya táplálása, állatorvosi felügyelet, kölykök etetése, oltása, rengeteg pénz. Ehhez képest egy kennelnév kiváltása semmi.

2011. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-1 almosok is ugyan olyan veszélyesek, mint a többi szaporító. Pont ma láttam egy hirdetést egy elveszett yorki kan kutyáról. Nagyon keressük, mert asztmás, és fullad, meg otthon várja vemhes kis barátnője. Na ebből lesz a sok légzési gonddal küzdő mini, meg extra mini yorki. De tökéletes lesz majd olyanoknak, akiknek nincs pénzük 100 ezres kutyára. Úgyis csak később jönnek rá, hogy beteg, és ha nincsenek 100 ezreik orvosra, akkor a menhelyen nehogy már ne legyen hely egy két kilós kiskutyának!
2011. dec. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
nem irtam hogy pároztatni akarom.mindegy
2011. dec. 8. 11:01
 10/23 A kérdező kommentje:
utolsó ebben igazad van, viszint vannak biztos olyanok akik a kennelnevet nem váltják ki ám mindent megadnak a kutyáknak és makk egészséges kutyákat nevelnek...olyankor mi van?
2011. dec. 8. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!