Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Malamut vagy husky? Melyikkel...

Malamut vagy husky? Melyikkel lenne egyszerűbb dolgom? Mind 2 kutya szökős? Minden érdekel róluk! Személyes tapasztalatok is jöhetnek.

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 18:17
1 2
 11/16 Akiteki ***** válasza:
Bocsi az offért, köszönöm a választ. Hasonlít egy kutyusomra, aki másfél éve eltűnt a gazdájától. Mindig lesem a képeket és reménykedem, hogy hátha valaki befogadta és szereti és nem egy autó kerekei alatt végezte.
2011. dec. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Semmi baj. értem.:S szegényke. hogy hogy megszökött? hát nem hiszem, hogy ő lenne az, hiszen Szerbiába nehezen kerülhetett át. de reméljük, hogy jó helyen van, ahol szeretik.
2011. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem kérdezni, hogy mikor szökött el? ő tavaly február óta van nálam. szóval most lesz egy éve.
2011. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Akiteki ***** válasza:
Kizárt, hogy Dabastól odáig szaladt volna. Nem tudom, pontosan mikor szökött el, mert lapítottak és nem is szóltak róla. Csak gyanús kezdett lenni a dolog és elmentem megnézni tavaly nyáron. Akkor tudtam meg, hogy már nincs meg. :(
2011. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nekem malamutom van. A husky nehezebben tanitható, de hasonlóak jellemre. Mindekettő emberbarát, de a malamut az szerintem erősebb és macisabb is, mint a husky és inkább arra voksolok, nekem is az van, barátomnak meg huskyja és azért van különbség, hiszen nem egy fajta....

Van hasonlóság de akkor se ugyanaz a kettő.

2011. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 rezangyi ***** válasza:
Mind a 2 kutyáról általánosságban elmondható, hogy ha fajtatiszták és a fajtajellemük is megvan akkor erős kézzel kell őket irányítani nagyon okosak és barátságosak, de idejében el kell kezdeni a nevelésüket.Szökősek lehetnek igen !!!! mivel ezek munkakutyák arra lettek 'létrehozva' hogy mínusz 20 fokban is több kilómétereken át gyalogoljanak.Az egész felépítésük szőrzetük erre lett kitalálva.Ergó ha nem mozog eleget bizony meglép!Ha lakásban tartod akkor tele lesz kis pihepuha pamacsokkal a lakás.És a nyári meleget sem nagyon kedvelik mivel nem erre a klímára lettek kitalálva tehát a hűtésükről is gondolkodnod kell mert felhevülhetnek.
2011. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!