Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mért csinálja ezt?

Szerintetek mért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kutyám még a régi lakásunkban állandóan bepisilt, pedig mindig reggel és este le lett víve sétálni. A kutyám Labrador és Vizsla keverék, vagyis sok a mozgásigénye de reggel és este mindig nagy sétára viszem le. De ennek ellenére folyton bepisilt. Most elköltöztünk egy másik lakásba, de itt meg óránként pisil be. Már a családommal mindent elolvastunk, megnéztünk ami ezzel kapcsolatos. De tényleg mindent megettünk hogy kiderítsük hogy mért csinálja ezt. Ezek miatt anyukámék úgy döntöttek hogy el fog menni, de én ezt nem akarom és nagyon ellenzem.(azt tudni kell, hogy az új lakásban szinte csak fapadló van. És ha vízéri sokszor a fa parkettát bebüdösödik, begombásodik stb..) Ezért fordulok hozzátok, nem tudom mért csinálja ezt a kutyám. Kérlek segítsetek!!
2011. dec. 11. 21:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Reggel és este viszitek csak le? És a közte lévő 12-16 órában?

Te kibírnád napközben pisilés nélkül?

2011. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

reggel: 1 órát visszük le.

este. 1 órát visszük le.

de eddig ez nem volt probléma.

2011. dec. 11. 21:45
 3/27 anonim ***** válasza:
58%

Tökmindegy, a kettő között akkor is ki kellene bírnia rengeteg időt, amit szinte lehetetlen.

Attól mert te reggel és este 1-1 órát ülsz a budin, attól még napközben is szoktál menni, nem?

2011. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

És mi az, hogy "eddig ez nem volt probléma"? Azt írtad a régi lakásban is állandóan bepisilt.

Miért nem viszitek le napközben legalább egyszer??

2011. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Catz ***** válasza:

Nagyon keves az a 2 seta. Uristen.

Reggel leviszed, megfuttatod.

12-13 h fele 30 perces pisi-kaki seta

16-17h fele ujabb egeszsegügyi seta

Este leviszed, megfuttatod.


Amig meg nem szobatiszta, kb 2orankent kell levinni. Amikor rajtakapod a lakasban, hagyjad figyelmen kivül. Amikor pedig az utcan csinalta, ugy dicserd meg, mintha vilagbeket csinalt volna.


(Szüleidnek üzenem, ha te sem lettel volna szobatiszta, teged is beadtak volna allami gondozasba?)

2011. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

De volt példa rá hogy levittük napközbe de akkor is bepisilt.


De bocs kihagytam valamit: Akkor kezdett bepisilni mikor a költözés előtt voltunk. vagyis az utolsó időkbe(kb:. 1 hét ) (vagyis ott még nem pisilt be csak az utolsó hetekben. Lehet hogy akkor a költözés miatt csinálta? De akkor mért pisilt/il be.

2011. dec. 11. 21:56
 7/27 anonim ***** válasza:

Szegény kutyus :(

Mit vétett szerencsétlen, hogy 2x viszitek le?

2011. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
De ö már 3 éves nagy kutya, és be van tanítva. Én még egy olyan kutyáról se hallottam amelyik bepisil óránként
2011. dec. 11. 21:58
 9/27 A kérdező kommentje:
Vagyis egy szóval vigyem le 3szór vagy 4szer egy nap??
2011. dec. 11. 21:59
 10/27 anonim ***** válasza:

1. lépés: legalàbb egy eü sétàt iktassatok be a kutya érdekében.

2. lépés: vigyètek dokihoz!

2011. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!