Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mért csinálja ezt?

Szerintetek mért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kutyám még a régi lakásunkban állandóan bepisilt, pedig mindig reggel és este le lett víve sétálni. A kutyám Labrador és Vizsla keverék, vagyis sok a mozgásigénye de reggel és este mindig nagy sétára viszem le. De ennek ellenére folyton bepisilt. Most elköltöztünk egy másik lakásba, de itt meg óránként pisil be. Már a családommal mindent elolvastunk, megnéztünk ami ezzel kapcsolatos. De tényleg mindent megettünk hogy kiderítsük hogy mért csinálja ezt. Ezek miatt anyukámék úgy döntöttek hogy el fog menni, de én ezt nem akarom és nagyon ellenzem.(azt tudni kell, hogy az új lakásban szinte csak fapadló van. És ha vízéri sokszor a fa parkettát bebüdösödik, begombásodik stb..) Ezért fordulok hozzátok, nem tudom mért csinálja ezt a kutyám. Kérlek segítsetek!!
2011. dec. 11. 21:34
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Rendben köszönök mindent mindenkinek, és megfogadom a tanácsokat.
2011. dec. 11. 23:11
 22/27 anonim ***** válasza:

Basszus, elképesztő, hogy milyen felelőtlen emberek vannak. És ezt nem rád mondom kedves kérdező, mert még az a szerencse ebben az egész történetben, hogy benned van annyi jó érzés, hogy kicsit utánajárj a kérdésnek, és ehhez gratulálok, hogy a otthonról hozott rossz példa ellenére meg van benned.


Komolyan, senkinek eszébe sem jutott egészségügyi problémára gyanakodni, amikor hirtelen elkezdett bepisilni a kutya?

2011. dec. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Kutyám minden előzmény nélkül elkezdett bepisilni. 9 éves. csak úgy becsurrantott, egy kis adagot. nem tudtuk mire vélni. Aztán egyszer csak vért pisilt... Ne tudd meg milyen,lelkifurdalásom volt amikor megtudtuk h súlyos vesegyulladása van! Aminek az 1. jele a bepisi volt. Szerencsére meggyógyult, de megfogadtam SOHA többé nem várom meg h nagy baj legyen! Ha vmi nem normális történik akkor orvos.
2011. dec. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

ma 08:17

Te elolvastad a válaszokat? Szerinted hányan javasoltuk az orvost?

Egyébként napi 2 séta mellett szerintem genyóság elvárni egy kutyától, hogy visszatartsa...

2011. dec. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Rendben megfogadom a tanácsokat. többször viszem le és elviszem dokihoz. Köszönöm mindenkinek!
2011. dec. 12. 15:41
 26/27 anonim ***** válasza:
Majd számolj be, hogy mit mondott a doki, ha van időd, érdekelne :)
2011. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Oké :)
2011. dec. 12. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!