Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A barátomnak van egy boxer...

A barátomnak van egy boxer kutyája. Már 3 éves lesz. Ugrál és rosszalkodik. Mit tegyen vele? Hogy nevelje meg?

Figyelt kérdés
Van egy barátom és neki egy boxer kutyája. Szeretné megnevelni de nem tudja. már elég nagy. mindent szétrág, ugrál... =( Egyszer úgy ráugrott hogy megcsikarta a körmével és vérzett. azt kérdezi hogy mit tegyen vele.
2011. dec. 12. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Az ugrálásról való leszoktatásban ez segíthet: http://www.youtube.com/watch?v=QnUJxUMjGDw&feature=results_m.. (videó)

Ha rág és rajtakapja akkor egy határozott nem/fúj és bezárni 5 percre a helyére utána megint kiengedni.

2011. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja és ezt addig ismételni amíg nem szokik le róla
2011. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy kutyát nem 3 éves korában kell elkezdeni nevelni.
2011. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia nekünk van 3 boxerünk, határozott és kemény neveléssel lehet célt érni náluk (természetesen jutalmazással). Van egy honlapunk www.boxer-team.hu, neveléssel kapcsolatban a szola@boxer-team.hu címen tudtok segítséget kérni
2011. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz hogy nem 3 éves korában kell elkezdeni nevelni, de ez van, mostmár felesleges itt osztani erről az észt hogy mit kellett volna tenni. :)


Én nem mondom el külön azt amit az előttem válaszolók, mindenkinek hasznos volt a válasza :)

2011. dec. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
őt már úgy vetüük hogy okos mindent tud csak van a szomszédba kutya és az is ezt csinálja... szerintem tőle vette. mert amíg a szomszédnak nem volt kutyája addig nem csinálta. csak ezeket csinálja. amúgy megvan mindenre tanítva. de még van egy gondom. amit talál taknyos zsepit megeszi... :S miért?.
2011. dec. 12. 20:35
 7/10 A kérdező kommentje:
bocs rosszul írtam nem a miénk a kutya hanem a barátomé.... csak itt beszél hülyeségeket a kutyámról és a saját nevembe írtam... :S bocs, nem így akartam... :)
2011. dec. 12. 20:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki, ha a Tied:))))
2011. dec. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én boxerem is 3 éves volt amikor megtaláltam az Őrmezei kutyasulit. Elötte is jártunk 2 suliba is, egyik se jött be. Itt helyre tették a dolgokat az én agyamban és megtanítottak kutyát nevelni, tanítani. Szóval ajánlom keress egy Tükör sulit.
2011. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
télleg nem az enyém nekem van egy csivavám.
2011. dec. 13. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!