Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tesóm szeretne egy kutyát....

Tesóm szeretne egy kutyát. Hogy beszéljem le róla? .

Figyelt kérdés
A testvérem szeretne egy kis kutyát. ezt nem úgy értem hogy egy kutyát hanem úgy hogy egy keveréket.... Hogy beszéljem le róla?. Inkább egy fajtaiszta nem?.
2011. dec. 13. 17:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Az attól függ. Mire kell neki a kutya? Kiállításra akarja hordani, tenyészteni akar, vagy olyan sportot űzni, amihez törzskönyv kell? Mert ha nem, akkor szerezzen nyugodtan keveréket (a korcs egy ronda szó egyébként, a saját érdekedben ne használd kutyabarát környezetben, mert csúnyán fognak nézni rád), semmivel sem kevesebb, mint egy fajtatiszta kutya.
2011. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A testvéred nagyon jól gondolkozik. A "korcsok" is vannak ugyanolyan jó kutyák, mint a többik. Azok is megszülettek, és azoknak is jár a szeretet és a törődés. Sőt, sokkal hűségesebbek, mint azt te valaha is eltudnád képzelni. Ugyanúgy megtudnak tanulni sok mindent, ugyanúgy szeretnek, és semmivel sem rosszabbak, mint a fajtiszta kutyák. Menhelyes, vagy keverék kutyát nem szégyen tartani. Aki kutyát menőzésből akar tartani, és nem maga a kutya miatt, az nem érdemli meg egyetlen egy állat szeretetét sem. Ne beszéld le róla a testvéred, mert eleve, ha kutyát akartok, akkor magáért az állatért akarjátok! Nekem kuvaszom és pulijaim vannak, meg egy "rám ragadt" keverék. Kidobott kutya, és mivel van már elég kutyánk, elvittük egy tanyára. Onnan visszaszökött hozzánk, és azóta is itt "rontja" a levegőt.XD Nála hűségesebb, odaadóbb, és jó lelkűbb kutyát ritka találni. Egyszer sem hagyott ott, egyszer sem morgtott le, a házat és minket úgy őriz, mintha a legféltettebb kincs lennénk, és a cicákkal meg a többi állattal is jól kijön, pedig gyakorlatilag őt semmire sem tanítottam. Nagyon okos kutya, és hihetetlenül hamar tanul. Noha se nem kuvasz, se nem puli, ugyanúgy a kutyám, és noha nem akartam megtartani, mára már örülök, hogy mégis velünk van.
2011. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
Ha tudnád egy kis "korcs" milyen hálás tud lenni?! Sokszor többet ér akármelyik fajta tisztánál, de ezt akkor tudod meg, ha már nálatok lesz!
2011. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
a keverék kutyák sokkal egészségesebbek és sokkal tovább élnek, mint a fajtatiszták. tapasztalatból tudom, sok kutyánk volt már.
2011. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
ezt a kérdést tesóm írta kíváncsi volt....:@ van 3 keverék kutyusunk! amúgy bocsi csak megmondtam a jelszavamat!!
2011. dec. 13. 18:18
 16/21 anonim ***** válasza:
Attól, mert kitöröltetted a válaszomat, még abnormális, amit csináltok.
2011. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az én válaszom is kitöröltetted, attól még mindig csak egy ostoba, bugyuta kamukérdés, nem beszélve a kiírójukról.
2011. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

hát akkor még egyszer ;)


te vagy a korcs!!!

2011. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 LadyLee ***** válasza:

Az enyémet is törölte...


Grat - ezzel csak igazolod a benne foglaltakat.

2011. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


ezt a kérdést tesóm írta kíváncsi volt....:@ van 3 keverék kutyusunk! amúgy bocsi csak megmondtam a jelszavamat!!"


Aha, igen:D

Szegény kutyáitok ha valóban léteznek, jól megverte őket az isten a gazdáikkal.

2011. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!