Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Benti kutyának hol legyen a...

Benti kutyának hol legyen a helye lakásban?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz egy benti kutyánk. Arra lennék kíváncsi hogy hol legyen a napközbeni helye és este hol legyen a fekvőhelye?


Unokatesóméknál úgy van hogy a kutyának van egy fekvőhelye a nappaliban az esti fekvőhelye meg a hálószobában.

Ez így jó? Én is így csináljam majd?

Nálatok ez hogy van?


2011. dec. 13. 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Úgy csinálod meg, ahogy neked kényelmes. A legtöbb kutyának egy helye van csak, nem kell a hálószobában aludniuk egyáltalán, meg az se jó, ha mindig ott vannak, ahol felügyelhetik a családot. Jelöld ki a helyét valahol és kész, nem kell sokat pörögni ezen :)
2011. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én kimondottan szeretem,ha mellettem van,megnyugtat.
2011. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A mosógép mellet a fürdőszobában.
2011. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Èn is szeretem, ha mellettem van, engem is megnyugtat! az ágy mellett alszanak éjjel, nappal meg a konyhában van nekik pihenöhelyük, mert ott vagyok a legtöbbet.
2011. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A választ köszönöm!
2011. dec. 13. 20:16
 6/16 A kérdező kommentje:
*valszokat
2011. dec. 13. 20:25
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is pont ezen gondolkodtam mostanában, mert azt olvastam, hogy amikor hazahozom a kölyköt, nagy megrázkódtatás neki, hogy elszakad az anyjától és a testvéreitől, ezért az a legjobb ha este is látja és érzi a családot. De a hálószobába mi egyébként sem akarjuk beengedni, úgyhogy a hálószoba előtt az előszobában lesz a helye esténként. Azt még nem nagyon tudom, hogy nap közben is ott marad-e, de lehet én is a konyhában vagy a nappaliban fogom kijelölni neki a pihenőhelyet.:)
2011. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az én kutyáim a szobámban alszanak, de van egy kosár a konyhában is (mivelhogy 2 kutya van, bár mindig kupacban alszanak).

A bejárathoz közel azért érdemes legalább egy pokrócot elhelyezni, hogy ha sáros lábbal berohannak, ne a padlószőnyeget mancsolják össze, hanem letopogják az előszobában a sarat. (Ez igazából kertes házban probléma, panelban gondolom már a lépcsőházban letapicskolja magáról a koszt.)

2011. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. dec. 13. 20:31
 10/16 anonim ***** válasza:
Fontos,hogy olyan hely legyen, ahol elhúzódhat a zajtól pl-ul, hogy ne legyen útban, ha közlekedtek, nyugodtan tudjon aludni, amúgy szeretik a fűtőtest előtti területet, az asztal alattit és nem szeretik az ajtó alatti huzatot (nálunk az is volt, és a kis szivem csücske fel volt háborodva, hogy jött a huzat, :) )
2011. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!