Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Benti kutyának hol legyen a...

Benti kutyának hol legyen a helye lakásban?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz egy benti kutyánk. Arra lennék kíváncsi hogy hol legyen a napközbeni helye és este hol legyen a fekvőhelye?


Unokatesóméknál úgy van hogy a kutyának van egy fekvőhelye a nappaliban az esti fekvőhelye meg a hálószobában.

Ez így jó? Én is így csináljam majd?

Nálatok ez hogy van?


2011. dec. 13. 20:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na hát ezt meg kutyája válogatja, a nagyszőrű pulikeverékünk meg is pusztulna a fűtőtest mellett, ő pont a huzatos ablak alatti részt imádja :) A legjobb, ha nem akarod se hideg, se meleg helyre rakni, azzal nem tévedhetsz nagyot. Aztán ha fázós, akkor átrakod a helyét a radiátorhoz, ha meg melege van, akkor valami hűvös helyre.
2011. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nálunk az ágyunk mögött van a fekvőhelye, mert máshol hasra esnénk benne. Ha a konyhában vagyok, akkor ott fekszik le a padlóra, mire én kitessékelem az előszobába:D Szerintem elég neki egy hely. Nem fog semmilyen lelki törést okozni nála ha nincs elhelyezve neki egy-egy pihe-puha ágy a lakás 5 különböző pontján:)
2011. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy kutyája válogatja, de nem első sorban a fajta, hanem inkább a személyisége. Szerintem azt találd ki először, hol ne táborozzon le és ha ezek a helyek megvannak, akkor utána úgyis kiválasztja magának azt a zugot, ahol ő jól érzi magát. Ha ragaszkodós a kutya, akkor mindenképpen legyen egy szőnyege a hálószobában vagy az előtt. Szerencsére a miénknek nem hullik a szőre, úgyhogy ha neki olyan kedve van akkor napközben a kanapén alszik, ha meg gondolja,akkor utánunk jön a konyhába és lefekszik a kőre. Este meg a párom és közöttem alszik az ágyban elfelezve velem a párnát.
2011. dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm!
2011. dec. 14. 18:21
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

a kiskutyámnak mellettem a helye :). mindig!! napközben az egész lakás az övé, ott van, ott csicsikál el, ahol csak akar, én meg megyek és betakargatom meg mellé teszek egy plüss játékocskáját, hogy édesebb legyen a kis álma.


éjjel pedig természetesen ágyban alszizik, mellettem, lábamon, ahol csak ö akar, legjobban azt szeretem, ha a fejem mellett, hogy tudjam fogni a picie kis testecséjét és puszilgatni.


szerintem szeresd te is igy a kiskutyát! legyen neki nagyon jó sora, megérdemlik ezek az állaták!! és soha nem élnek vissza vele. ha 10 kutyám lenne, tiz alukálna mellettem!

2011. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
csinálj neki egy helyet és kész úgyis ott fog lefeküdni ahol neki kényelmes:)
2012. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!