Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális ha a csivavám...

Az normális ha a csivavám (chihuahua) egyre többet morog?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy csivavám! Nagyon szeretem. Aggódom érte. Egyre többet morog. 4 éves lesz. Ez azért van mert öregszik? És ez normális?


Egy aggódó gazdi


2011. dec. 13. 20:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Nem nem normális.

Konkréten mikor, vagy mire morog?

2011. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
*kire
2011. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
A csivavák ilyenek... Egy kis méregzsák. Sose tetszett.
2011. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hát, ha játszok vele és egy kicsit "nyúzom" Persze ezt nem szó szerint!!! De nincs semmi baja. Rendesen eszik, iszik meg a többi..egészséges! ez miért van?.
2011. dec. 13. 20:34
 5/27 anonim ***** válasza:

Nem normális. Emberre nem szabad morognia egyetlen kutyának sem, legalábbis nem az ölebeknek. Más kutyákra morogni meg kifejezetten veszélyes, főleg egy csivavának, hiszen mi van, ha egy kutya komolyan veszi és odaharap neki? Kapásból kipurcan.


Ne engedd. Valószínűleg csak elkanászodott és azt hiszi, ő a góré a házban. Nem ártana letisztázni vele a rangsort és a falkavezérséget. Annak ellenére, hogy pici, akkora egója van, mint egy német juhásznak, és ennek megfelelően kutyaként kell vele bánni. Nem durván nyilván, de határozottan, következetesen, szabályokat betartatva. Eleinte nem lesz ínyére, de inkább ez, mint hogy megharapjon valakit. A legtöbb kutya megkönnyebbül és megnyugszik, ha konkrét határokat szabnak neki.

2011. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
52%
Sokat néz híradót a tv-ben. Látja az ország siralmas gazdasági helyzetét, és máshogy ezt nem tudja kinyílvánítani.
2011. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Jól van akkor... Nekem se tetszett de megvettük és rettenetesen imádom. nagyon bátor! egyszer nekirontott egy német juhásznak. Ja, és a nagyobb kutyánkat miért bántja? Ugyanúgy foglalkozunk mindkettővel! Miért harapja meg néha?.
2011. dec. 13. 20:37
 8/27 anonim ***** válasza:

Ja, játék közben? Az kicsit más, akkor az én kutyám is morog-vicsorog, még a fogát is csattogtatja, de egy szóra abbahagyja, ha túlságosan eldurvul a játék.

Ha úgy érzed, hogy nem jópofizásból csinálja, vagyis igazi haraggal morog, akkor cselekedj. Ha csak játszik, szerintem nincs gond, amíg tudod kontrollálni, nehogy átessen a ló másik oldalára.

2011. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
nem úgy morog mintha bántani akarna. csak közli velem hogy valami nem tetszik neki szerintem. De embert még életébe nem bántott! Nem harap kedves.
2011. dec. 13. 20:38
 10/27 A kérdező kommentje:
A ló másik oldaláról jut eszembe... xD Egyszer Szotyi ( így hívják a kiskutyámat)nekirontott a szomszédban lévő lónak. miért?.
2011. dec. 13. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!