Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » újszülött kölyök kutyával mit...

újszülött kölyök kutyával mit csináljak, hogy meg maradjon?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt kaptunk egy kutyust és nem mondták hogy fedeztetve lett!Csak azt vettük észre hogy nagy lett a hasa 5 nappal ezelőtt meg lettek a kicsik,de sajnos 1 velünk van mert nem akart szopni anyapótló tápszert kap látszólag minden rendben volt de tegnap óta sokszor sír és szerintem fáj a hasa.Mit csináljak még vele,hogy jó legyen neki?Etetés előtt után maszírozom a hasát is,nem tudom mit tegyek még,bár én nem fedeztetnék be kutyát télen,de most ha ő így járt akkor azon vagyok hogy meg mentsük a kicsit.Adjatok tanácsot!!!"nem vagyok szaporító"csak értelmes választ szeretnék.
2011. dec. 14. 09:20
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
mindenképp írok,remélem meg marad :):) bízok benne.De azért tudom,hogy át kell vészelnie legalább az első 2hetet.aggódok a kinti kutyusokért is nehogy legyen valami bajuk.infra alatt vannak,de az anyja mostanában sűrün kijön tőlük ő nem bírja a meleget.
2011. dec. 14. 11:08
 12/40 anonim ***** válasza:
Az nem baj, nem is kell éjjel-nappal mellettük lennie. Sok sikert a picinek meg a többinek is :)
2011. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!Hetente írok ide,hogy hogyan fejlődik a pici.Néha felsír de alszik ilyenkor álmodik a kutyus?
2011. dec. 14. 11:11
 14/40 anonim ***** válasza:
Normál esetben ezt hívnák természetes szelekciónak, hogy a beteg, gyenge elpusztul. Amit tehetsz, azt már megtetted, ha így se éli túl, akkor ennek így kellett lennie.
2011. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Igen nem én lennék az első aki megpróbálta de mégsem sikerült,ez az ő kis szervezetén is múlik.Ennél többet már én sem tudok tenni.így is mikor behoztam szinte a halálból hoztam vissza már alig lélegzett és kihűlt volt.Ahhoz képest 5 napja él.Ha mégsem marad meg akkor nagyon sajnálni fogom főleg,hogy etetem is,de meg tettem mindent érte és meg is teszek.
2011. dec. 14. 11:16
 16/40 A kérdező kommentje:

[link]

talán itt meg tudjátok nézni a picit!

2011. dec. 14. 12:04
 17/40 anonim ***** válasza:
Nagyon rendes tőled, hogy így gondoskodsz róla! Nagy gratu!
2011. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de miért akarjátok minden áron életben tartani. ha arra nm képes, hogy magától szopjon, akkor az kiskutya nem életképes. Ujszülöttkorban a táplálékszerző ösztön már megvan, és annak kell a legerősebbnek lennie.az ilyen baba nem egészséges. és ha nagynehezen élesztgetitek, még egyáltalán nem biztos, hogy a későbbiekben egészséges dolog származik belőle. Én azt javaslom, hogy altassátok el. Az a leghumánusabb.
2011. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm )::)
2011. dec. 14. 12:22
 20/40 A kérdező kommentje:
Azért,mert nekem erre nincs szívem,rendesen eszik cumizik ilyenkor már nincs az embernek szíve elaltatni,és a másik meg,hogy életképes e vagy nem azt nem én döntöm el én megpróbáltam segíteni ő életben maradt arról meg nem ő tehet hogy elnyomta a többi.És én csak segíteni akarok neki arról sem én tehetek hogy hagyta az előző gazdi,hogy kutyusok legyenek,egy értelmes ember nem fedeztet télen kutyát főleg úgy,hogy nem tudja hova rakni.Sok ilyen rossz cselekedetből van az ilyen mint velünk is.Tudom hogy más már abba hagyta volna az etetését és az altatás mellett dönt de neki is jár egy esély én meg ezt mondom!!!!!!
2011. dec. 14. 12:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!