Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások, visztek a kóbor...

Kutyások, visztek a kóbor állatoknak ennivalót?

Figyelt kérdés

Ugye az állatmenhelyek mindig tömve vannak és sok nagy "állatvédő" csak a számítógép mögül osztja az észt, ha jönni kell, akkor leráznak.


Én nem tudok elmenni mellette soha, ha látok egy éhező kutyust, így legalább friss vizet és ennivalót szoktam levinni.


2011. dec. 20. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére felénk elég kevés a kóbor kutya, de igen, ha találkozom eggyel, szoktam kivinni neki ennivalót meg vizet. Kiskoromban is ezt csináltam minden utcán látott kutyával, azokkal is, akiknek volt gazdájuk, csak elcsavarogtak. Anyukám mindig nagyon "örült", mikor hazaállítottam egy-egy félénk kis keverékkel mondván, hogy hozzám szegődött...
2011. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én se tudok elmenni mellette, én legutóbb hazavittem és kidekkoltuk együtt a két hónapot, míg lett helye a menhelyen. Ettől függetlenül az még sosem fordult elő, hogy hazamásztam volna kajáért, meg vissza.

Ha van nálam akkor persze szoktam adni cicáknak is, kutyáknak is.

2011. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk itt külföldön még egyszer se botlottam kóborkutyába viszont annál több macskába, minden bokorban lakik egy macska, és van egy aki már teljesen hozzámszegődött, panelban lakunk és naagy tálcával levisszük a maradékot nekik, és utána az erkélyről látjuk, hogy mennek ki félénken kajálni.
2011. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én hoztam már haza kutyát, amíg meg nem lett a gazdája. Múltkor meg találtam egyet, kiderítettem, hogy kik a gazdái, és kint az utcán megvártam, míg odajöttek érte.

Meg nekem is van egy utcán talált kutyám. Hazahoztam a kutyasulink menhely részéről ahelyett, hogy megvettem volna álmaim kutyáját álmaim tenyésztőjétől. Úgy hoztam haza, hogy csak erősödjön meg egy kicsit, mert 15-20 kiló hiányzott róla, én meg elkezdtem vele tréningezni, de egyre rosszabb bőrben volt szegény... Szóval marad is.

Ha van nálam kaja, adok a kóbor kutyáknak, ha meg nincs és hazajövök, aztán visszamegyek, általában már nincsenek ott a kutyák...

2011. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mi tegnap fogadtunk egy kölyköt örökbe. én írtam a kérdést hogy lehet e fürdetni:)
2011. dec. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!