Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hosszú időt bír ki egy...

Milyen hosszú időt bír ki egy 4 hónapos kölyökkutya vécézés nélkül?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő:este 23.OO-23.15 órakor van az utolsó egészségügyi sétánk,reggel 6.OO órakor kelek és viszem le vécézni.Ez egy rövid,max.1O perces séta.Na,a gond a következő:reggel alig akar kijönni sétálni,vécézni.Azt hiszem,valami büntetésnek veszi.Ebből adódóan,úgy veszem észre,mintha a kapcsolatunk romlana,a bennem vetett bizalma is mintha kisebb.Napközben nincs semmi gond,szereti a sétát,de reggel katasztrófa,hogy mennyire nincs kedve.Mennyi ideig képes visszatartani vajon?Azért viszem ilyen korán,hogy ne keljen tartogassa,de az egész dolog elrontja az ébredést.Úgy veszem észre,mintha inkább egy kicsit később menne s inkább tartogatná....Csak nem tudom mennyire egészséges ez,ha mondjuk egy órával később vinném,nem-e lenne káros következménye hosszú távon?
2011. dec. 21. 15:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Akiteki.Már azt hittem valami gond van,hogy nem egyből ugrik,amikor én felkeltem.Amúgy ő egy olyan megfontoltabb jellem,átgondol mindent,mielőtt csinálná.Egyedül a rongyozásnak és a kajának nem gondolkozik.
2011. dec. 21. 16:36
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha alhattok egy órával többet, akkor egész nyugodtan menjetek később, attól semmi baja nem lesz.

Én hétköznapokon fél 6-kor megyek le a kutyámmal, ő is utálja ilyen hidegben a korai sétákat. Hétvégén simán alszunk 8-ig is, esze ágában sincs sötétben felkelni.


Próbáld motiválni, vigyél néhány finom falatot, és ha látod, hogy kakilt, pisilt, akkor jutalmazd meg.

2011. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos kutyusom van, és hétvégén, amikor nem kell korán kelnem, még kilenckor is arra ébredek, hogy fekszik a helyén és engem néz, hogy mikor ébredek fel, nagyon édes. :) Ha mégis ki kell mennie előbb, akkor oda ül az ajtó elé(a szobámban alszik csukott ajtónál) és vár, de arra mindig felébredek. Van, hogy reggel ásítással vegyített vonyítással szeretné felkelteni a figyelmemet, így jelzi, hogy "én már felébredtem, ideje neked is!!", akkor gyorsan kimegyünk egészségügyi sétára és jövünk is vissza melegbe, pedig neki rövid, de tömött bundája, meg se kottyannak neki a mínuszok :D ha pedig hét közben 6 órás kelésnél én kelek fel előbb, akkor nekem is úgy kell kituszkolnom az ajtón, mert még félig alszik a drága.. :D
2011. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2011. dec. 21. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!