Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vett már valaki ilyen láthatat...

Vett már valaki ilyen láthatatlan kutyakerítést?

Figyelt kérdés

[link]

Tapasztalatok érdekelnének, hogy mennyire használható, kinek hogy vált be. A kutyám skót juhász keverék, hosszú a szőre.


2011. dec. 21. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11%
Azt mondod árulnak a vaterán. Hm... És? Ha valahol árulnak valamit akkor az jó? Nem is lehet rossz csak mert legális? Az elektromos nyakörv, vagy a kutya láncon tartása is legális, mégis kínzás... Hidd el jobb ha egy normális de biztos kerítést építesz. Drágább, de kitartóbb és jobb a kapcsolatotoknak. :)
2012. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Nem javasolt a név nélküli kutyakerítés rendszerek vásárlása. Azok a rendszerek ugyanis egyrészt azért olyan olcsók, mert a technológiájuk és a minőségük kifogásolható.


Nagyon fontos rákérdeznünk vásárláskor:

Hány év garancia van a termékre?

Mekkora a vevőegység?

Van-e szaktanácsadás?


És nem mellékes, hogy mennyi időt bír az elem a vevőegységben, vagyis mennyibe kerül a rendszer fenntartása? Ez változhat 3hét és 2 év között.

Nem mellékes, hogy évente 20-30 ezer forintot is fizessünk a fenntartásért a 2500 Ft helyett.

Itt találja a legjobb terméket, a legjobb garanciával:

[link]

2013. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 pitchman válasza:
Én is ilyen megoldásban gondolkozok, mert a kutyám engedelmes, amíg nem érzi meg a másik szagát vagy meglátja. Mindenkivel haverkodni akar. Amstaffról beszélünk, és abszolút nem agresszív kutya. Viszont nagyon magas a fájdalomküszöbe (éppen ezért is ajánlják gyerek mellé, mert nyúzhatja, nem fog odakapni). Szóval én nem attól félek, hogy úristen megcsapja a kutyát hanem attól, hogy ez mennyire érdekli őt. Amíg nem volt kennel ki volt kötve. A 4 mm-es láncot és karabínert szétszedte. Nem rágással, hanem húzással. Csoda hogy a bőt nyakörv túlélte. Na most kérdem én, egy ilyen kutyának lehet ez vajon hatásos? Nem akarom egész nap megkötve vagy kennelben tartani ha ott az 1000 nm amin rohangálhat, de félek attól hogy pont nem fogja érdekelni és ha beindul nála a vezérhangya akkor kimászik. 3x kellett hazarohannom melóból eddig mert a kutya szökött. Most ezt megoldottuk de nem tetszik hogy be kell zárni egy 20nm-es kennelbe. Naponta sétáltatom, futtatom, ivartalanítva van, suliba járok vele, de mégis megy... Abban reménykedem, mivel még kamasz (10 hónapos) talán még hathat rá nevelő célzattal és pavlovi módszerrel az ilyen megoldás...
2018. máj. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekünk volt. A kutyáim folyamatosan szökni akartak, mindig el akartak menni, úgy gondoltuk kipróbáljuk. Ugyan úgy próbálkoztak. Aztán valamiért megfogtam az egyiknek nyakörvét és akkor vettem észre, hogy gennyes a nyaka, néhol sebes is volt és a szőre is eltűnt. Nem ajánlom. Én állatkínzásnak tartom. Azóta kihajítottuk és inkább futópórázt csináltunk nekik. Az egész kertet be tudják járni és sokkal barátibb.
2019. márc. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!