Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan kezeltétek azokat,...

Ti hogyan kezeltétek azokat, akik annyira ellenezték a kutyát lakásban?

Figyelt kérdés

Több, mint 1 éve lakom együtt a párommal és hosszas mérlegelés után úgy döntöttünk, hogy kapok egy havanese kiskutyát karácsonyra. Rengeteget olvastam a kutyákról általában és a fajtát sem csak találomra választottam, vagy mert olyan népszerű.

Én nagyon várom már a mütyürt és mellette izgulok is, hogy hogy sikerül majd megoldani a dolgokat. Most kezdtük elmondani a párom családjának, hogy ez a helyzet és mindenkinek az az első reakciója, hogy:

- a kutya nem lakásba való

- reggeltől estig takaríthatunk utána

- minek az nekünk?

- jól meggondoltuk?


Ilyenkor mindig úgy elkeseredek és úgy érzem, hogy én vagyok a hülye, hogy egyáltalán eszembe jutott lakásban kutyát tartani.:( Tudom, hogy nem kellene velük foglalkoznom, de sosem esik jól, hogy senki sem tud velem örülni. Az én családomnak nem is mertem még elárulni, mert róluk eleve tudom, hogy nem szállnának le a témáról amíg meg nem győznek, hogy nem kell nekem kutya. Szóval nekik már csak akkor árulom el, ha itthon lesz.:)

Nyugtassatok meg, hogy nem velem van a baj!:(


2011. dec. 22. 13:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előttem szólók is írták, nem veled van a baj. Annak a kiskutyának nagyon jó helye lesz nálatok. A szülők meg... majd megbékélnek vele.

Anyukám sosem engedett volna be a lakásunkba kutyát, de amióta elköltöztem, és lett egy vizslám, azóta kutyabolond lett, az enyémet is imádja, és ő kérte, hadd vigyázzon rá valamikor. :) Remélem, hogy veletek is így lesz.

Viszont sajnos nem mindenki ilyen toleráns. Amióta kutyánk van, van olyan "barátunk", aki nem hajlandó eljönni hozzánk. Ezt vagy tudja kezelni az ember, vagy nem.

De ha ti szeretnétek a kutyust mindketten, akkor hajrá. :) Sok sikert!

2011. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Egyáltalán nincs Veled semmi baj, viszont a rokonokkal se. Nem vagyunk egyformák, mindannyian másként gondolkozunk. Én a "lakásban tartjuk a kutyát"-klub tagja vagyok, bár kertünk is van. Én is kapom a megjegyzéseket, de már nem érdekelnek.

Olvastam egyszer egy jó kis szöveget: "Ha állat lennék, soha nem tartanék embert a lakásban, mert lármázik, piszkot csinál és egészségtelen."

Sok sikert és sok boldogságot a kiskutyához!

2011. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek kellemes ünnepeket és köszönöm a válaszokat!:)


Vicces volt olvasni, hogy mennyire egyformán reagáltak mindenkinél erre a témára.:) Tényleg nem kellene ekkora ügyet csinálnom belőle, csak szerettem volna, ha mindenki velem örül.:( De legalább a húgom örült!:)


Már csak 2 nap és itthon lesz velem!:)

2011. dec. 26. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!