Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van a kutyámmal?

Mi van a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 napja tüzel a szuka kutyája az ismerősömnek,és a kanom rá sem néz nem akarja fedezni!Mitől lehet?

Mielőtt kérdeznétek megvannak a golyói nincs ivartalanítva.

Viszont más kutya érdeklődik a szuka iránt.


2011. dec. 23. 17:18
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
2-3 nap után még nem, de a tüzelés közepén fogamzóképes a szuka. Ekkor jelenik meg az a bizonyos "szag", amire a kanok bevadulnak.
2011. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
Már bocsánat,de a szuka nem az enyém,ide hozták,mert kis kutyát akarnak,nekem 2 kanom van.És képzeld kifizetem az adót mert leszarom azt a pénzt én nem dobnám ki akkor sem a kutyáimat.
2011. dec. 23. 17:35
 13/54 anonim ***** válasza:

Mit tudsz a tenyésztésről? Mi van, ha herpeszes a szuka és a kanod is megkapja? Ha azt sem tudod mikor veszi fel a szuka akant, akkor mi lesz, ha sokáig hagyod próbálkozni és egy életre elcseszed?

tenyészszemle megvan? tudod, hogy alkalmas a kutyád tenyésztésre? Spermavizsgálat megvolt ésminden rendben van?.....stb...stb

2011. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:

Ha kérdezek akkor értelmes választ kérek,nem pedig leszúrást!!Én még nem dobtam ki kutyát.

Mivel nem vagyok tenyésztő sem szaporító ezért kérdeztem

2011. dec. 23. 17:41
 15/54 anonim ***** válasza:
64%

Bocs, pont az a hobbiszaporító ami te vagy.

nem ellenörzött kutyákkal, tenyésztési tudás nélkül almot lehozni. Ennek a neve hobbiszaporító

2011. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
igen,ha enyém lenne a szuka!!Engem megkértek mert szép ápolt kozmetikázott kutyáim vannak.Kérdeztem miért akarják a kicsiket a családba akarják a kiskutyákat,ennyi...
2011. dec. 23. 17:45
 17/54 A kérdező kommentje:
És,mert sokan ki dobják a kutyákat nem feltétlenül azt jelenti,hogy pont ez a család is.Itt mindenki csak ítélkezni tud,azzal kellene foglalkozni aki ténylegesen kilöki a kutyáját vagy ha beteg a kutyája elajándékozza,mert nem kinlódik vele tovább
2011. dec. 23. 17:48
 18/54 anonim ***** válasza:

"kb 2-3 napja tüzelő szukát" nem viszünk fedeztetni!

Ilyen egyszerű,remélem tudtam segíteni ;-)

2011. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
86%

Ez annyira jellemző hozzáállás a férfiak részéről...

Nem tied a szuka, a kan nem felelős semmiért...


Szerinted nem két egyed kell a szaporodáshoz, barátom???

Persze, vannak kétnemű fajok, de a kutya speciel nem közéjük tartozik.

Ugyanolyan szaporító vagy, ha hagyod, hogy a kanod fedezze a szukát.

2011. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
az a helyzet ezt tudom :) 9-11 nap akkor kellett volna hozniuk.Én inkább a kanom miatt aggódom azért tettem fel a kérdést,mert ilyet még nem tapasztaltam.
2011. dec. 23. 17:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!