Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van a kutyámmal?

Mi van a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 napja tüzel a szuka kutyája az ismerősömnek,és a kanom rá sem néz nem akarja fedezni!Mitől lehet?

Mielőtt kérdeznétek megvannak a golyói nincs ivartalanítva.

Viszont más kutya érdeklődik a szuka iránt.


2011. dec. 23. 17:18
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
74%
egyáltalán tenyészérett az a szegény állat?
2011. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%

Az én kanommal is akartak már fedeztetni...

Eszembe sem jutott belemenni, helyette (amennyire kedves tudtam lenni) elmagyaráztam nekik, hogy miért tartanám jobb ötletnek az ivartalaníttatást...

2011. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
(nem tudom, befedezte-e más a szukát, de a lényeg, hogy én minden tőlem telhetőt megtettem azért, hogy ez ne történjen meg.)
2011. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
Ki hogy gondolja!4 éves...Nézzetek szét a neten mennyi kutya van eladó ezek az emberek mind ebből élnek a kutyákból,ilyen világot élünk akinek nem tetszik az így járt!!
2011. dec. 23. 18:13
 35/54 anonim ***** válasza:
66%

jó gondolkodás, lopnak is, meg gyerekekt ismolesztálnak mindenhol a világban, ezért te is csinálod. Akinek nem tetszik így járt.

Tudod szar nézni amikor sorra fulladnak meg a kölykök mert valaki rárakott egy herpeszes kutyát a szukára, vagy amikor vakon születnek és DP-vel, mert nincs a szülőknek szűrésük, se papírjuk,nem tudod, hogy 2terhelt vérvonalat raksz össze.

De mindegy te megkapod a párezer forintodat, a szuka gazdája elássa a kölyköket akik betegek,akik pedig egészségesnek látszanak azok majd el lesznek adva. Majd költ rájuk az új gazda.....

Szánalmas

2011. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
30%

Nem gondolod, hogy pont az olyan emberek miatt élünk ilyen világot, mint Te?...

Ezzel a hozzáállással soha nem is történne változás...

2011. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
nem kértem pénzt érte!!nem vagyok rászorulva pár ezer ft-ra!!Ti vagytok a szánalmasak mert lehet hogy ez a vélemyényetek de látom én hogy mit csináltok.
2011. dec. 23. 18:22
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálunk? Megpróbáljuk megakadályozni pár szerencsétlen kölyök születését,akikre az ég világon semmi szükség. Van épp elég kutya az országban, nézd meg a fajtamentők, a menhelyek tele vannak
2011. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Én is látom de szerintetek azzal segítetek rajtuk,hogy lehordtok mindenkit aki kérdést tesz fel.
2011. dec. 23. 18:27
 40/54 anonim ***** válasza:
100%

Értem én,hogy villanymotor...de mitől forog?

Nem kérsz a fedeztetésért pénzt sem kölyköt...akkor most már tényleg szeretném tudni miért akarod,hogy fedezzen szerencsétlen kan!

Mert azt tudd,hogy egyáltalán nem az élvezet miatt teszik amit tesznek sőt inkább fájdalmas mint kellemes...az ösztön vezérli őket a faj fenntartás ösztöne!

2011. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!