Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van a kutyámmal?

Mi van a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 napja tüzel a szuka kutyája az ismerősömnek,és a kanom rá sem néz nem akarja fedezni!Mitől lehet?

Mielőtt kérdeznétek megvannak a golyói nincs ivartalanítva.

Viszont más kutya érdeklődik a szuka iránt.


2011. dec. 23. 17:18
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Igazándiból nem voltam annyira rajta,sőtt láttam is hogy nem jön össze én meg nem erőltettem,ezt úgy értem hogy nem raktam rá a kant vagy ilyesmi hagytam hogy össze ismerkedjenek az enyémnek nem kell a lány és ennyi azt mondtam akkor nem lesz fedezve.A kérdést csak azért tettem fel,mert szokatlannak tartottam,hogy a kanomat hidegen hagyja a szuka.
2011. dec. 23. 18:32
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
értsdmár meg, hogy minden normális kant hidegen hagy egy 2-3napja tüzelőszuka. Kivéve egy-két túlbozgó egyedet. De azok véres füllel vonulnak vissza
2011. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
De hát értem én!!!
2011. dec. 23. 18:38
 44/54 anonim ***** válasza:
Elég gyorsan változatod a véleményed..
2011. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
Mert?Ezt eddig is értettem csak ti váltottatok témát!
2011. dec. 23. 18:44
 46/54 anonim ***** válasza:
értetted? akkor miért kérdezted, hogy miért nem akar a kanod fedezni 3 napos tüzelő szukát? ott a lap tetején, vastag betükkel? "mi van a kutyámmal?"
2011. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
Azért,mert a másik ment rá ahogy az elején írtam is.
2011. dec. 23. 18:47
 48/54 anonim ***** válasza:
83%

Igazán rendes tőled, hogy fizeted az ivaros kutyáid után az adót, épp csak az ebadó lényegét nem értetted meg... NEM KELL TÖBB KUTYA MAGYARORSZÁGRA!!!

Te állítod, hogy jó gazdi vagy, ehhez képest fogalmad sincs a felelős kutyatartásról. Ha lenne, akkor nem vennél részt a szaporításban, és esetleg a másik kutya gazdájával is megpróbálhatnál beszélni.

2011. dec. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

De ha nem egyeztél volna bele hogy hozzád vigyék a szukát szaporítás céljából akkor nem is kellet volna egyik kutyának se 'rámenni'.

Amúgy az ilyen csak 1 alom csak a családnak kell a kiskutya (stb.) típusú szaporításból lesz az éhező láncra vert kutya mikor már a kiskölykök lesz*rják mert nagy lesz és nem aranyos kölyök.. de látom neked ez nem számít.

És szeretheted a kutyád de akkor is csak egy mocskos állatkínzó vagy..(nem a te kutyáddal hanem a kölykeivel szemben)

2011. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
A lepontozott első vagyok. Milyen fajta kutyáról van szó?
2011. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!