Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van a kutyámmal?

Mi van a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 napja tüzel a szuka kutyája az ismerősömnek,és a kanom rá sem néz nem akarja fedezni!Mitől lehet?

Mielőtt kérdeznétek megvannak a golyói nincs ivartalanítva.

Viszont más kutya érdeklődik a szuka iránt.


2011. dec. 23. 17:18
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
84%

"igen,ha enyém lenne a szuka!!"

Ne rázd le avval a felelősséget magadról,hogy nem a tiéd a szuka!

Abban az esetben ha a kanod befedezi akkor te is felelős leszel az alom születéséért!

2011. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
76%

Minek van ott a szuka ilyen korán?

Baromság, hogy nem a te felelősséged, igenis a tiéd ugyanannyira mint a szuka gazdájáé.

Ha herpeszes lesz akutyád, majd bánod.....

2011. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj de nem vagyok pasi!!A másik meg nem vagyok az majd akkor írd ha én tartok szukát,de nekem pont ezért van kanom és még nem fedeztek soha,legalább is a kicsi nem amelyik menne a lányra a másikat nem tudom,mert elhoztam ajándékba ki akarták lökni mivel mindig szökött,de nem ivartalanították.
2011. dec. 23. 17:56
 24/54 A kérdező kommentje:
Igen igazad van felelős lennék ha befedezné,tessék elismerem,de ne merj olyat írni,hogy rossz kutya tartó vagyok,mert én ha egy kicsi baja is van már állatorvoshoz viszem őket ha róluk van szó engem a pénz nem érdekel!!
2011. dec. 23. 17:58
 25/54 anonim ***** válasza:
47%

Talán pont azért akarták kilökni mert nem fedez.

Szukánál is van olyan ami nem tüzel soha életében.

2011. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, kinek szólt, hogy ne merjen rossz gazdának nevezni.

Attól még, hogy befedeztél volna egy kannal egy szukát, nem biztos, hogy rossz gazda vagy.

De hogy állatbarátnak nem neveznélek, az is tuti.

2011. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
Ha a szuka herpesz vírussal fertőzött akkor a kölyköknek sincs sok esélyük az életben maradáshoz.
2011. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de attól én még szeretem nála hálásabb kutya nem kell.De erről beszéltem ha valami baj van akkor egyesek kilökik vagy jobb esetbe menhelyre viszik ott még akad esély gazdára nekik
2011. dec. 23. 18:02
 29/54 A kérdező kommentje:
Van ilyen,ha nem az én kutyám befedezi más ez így működik,ha ők annyira akarják a kutyákat akkor keresnek mást annyi a külömbség,hogy én nem kértem pénzt érte
2011. dec. 23. 18:04
 30/54 anonim ***** válasza:
Ez azért elég gyenge indok, ha én nem lopomel, akkormajd ellopja más. De így te teszed meg. Minek? párezer forintért?
2011. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!