Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász kutyakiállítás? .

Német juhász kutyakiállítás? .

Figyelt kérdés

Van egy fél éves törzskönyvezett extra vörös kan német juhász kutyám-.!.

Az lenne a kérdésem hogy kiállításra mennyi idős kortól lehetne menni? ??

Meg hogy miket kell megtanítani neki??????


2011. dec. 27. 10:24
 1/8 Akiteki ***** válasza:

Legjobb és legegyszerűbb, ha felveszed a kapcsolatot a tenyésztőjével. Ő mindent el tud mondani.

Kiállításra már 3 hónapos kortól lehet vinni. A ringdresszura meg nem olyan egyszerű, hogy csak így leírjuk.

2011. dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs sok ilyen kutya kiállításon és egy tenyészetből vannak, nekem nem is tetszenek, csak húzzák előre a tenyésztőjüket nagy fej, a fara a földön van, nekem a munka vérvonalúak tetszenek...amik még tudnak menni :/
2011. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18:35-ös nem azt kérdeztem hogy neked mi tetszik.@@@
2011. dec. 27. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 18:35

Nem a tenyésztőjüket húzzák előre, hanem ez az elvárás felvezetéskor. A kutyának húznia kell. Ezt azok, akik kiállításra járnak, külön tanítják a kutyáknak.

2011. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:

Azon kívül honnan veszi, hogy egyetlen kennelből valók? Megint jött valami nagyokos kötekedni.

Nekem sem tetszik, ahogy a németjuhászokat felvezetik, de nem ez volt a kérdés.

2011. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy nő és egy férfi vezeti fel az összes kutyát ami kb 3 mindig, ha nem vagy ott akkor mit nagyokosozod a másik,at, ugyan az a tenyésztő ott van a katalógusban -.-
2012. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 12:13

Te az MKSZ kiállításról beszélsz.

Ajánlom az ismereteid bővítésére a You Tube oldalon néhány német juhász főtenyészszemle című alkotást megnézni.

2012. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!