Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Dog Chow milyen minőségű táp?

A Dog Chow milyen minőségű táp?

Figyelt kérdés
Állatorvosunk azt mondta, vegyünk royal canin-t, de sajnos azt nem engedhetjük meg magunknak. Eddig pedigrée-t használtunk, de azt mondta az kb. szemétnek minősül, ezért vettem a fentebb leírtat.
2011. dec. 27. 14:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
A Dog Chow se sokkal jobb a Pedigree-nél, de a Royal Canin sem az igazi. Olyat vegyél, amiben sok a hús. Javaslom az Acanát.
2011. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De ha egyszer nincs rá keret?
2011. dec. 27. 14:55
 3/22 anonim ***** válasza:
49%

Ha van időd és kedved főzni, akkor vegyél húst (valamelyiket a felsorolt közül (200Ft/kg áron: marhagégét, csirkenyakat, vagy farhátat, vadhúsnyesedéket)összefőzöd rizzsel és zöldségekkel, esetleg veszel neki Gréti-mixet (az is olcsó, 5 kg kb. 300 Ft.) és hozzákevered a húshoz.

Ez a megoldás eléggé macerás, de egy kistestű kutyánál olcsóbban jössz ki, mint egy jó minőségű tápnál.


Ha nem főzés, akkor én az Acanára és a Happy Dogra esküszöm.

Remélem segítettem :)

2011. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Royal Canin, Acana, Pedigree, amiket az elobb irtam tul sok feherjet tartalmaznak, nem jok... EWgy jo tap feherjetartalma 30% alatt van, meg sok hust is kell tartalmazzon egy jo tap es megfelelo minosegu is kell legyen, a kovetkezoket ajanlom: Pro Plan, Happy Dog, Friskies
2011. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2. vagyok, a Dog Chow feherjetartalmarol nem tudok, de nem eleg husos, tehat nem a legjobb...
2011. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
# 5/5 es # 4/5 ugyanaz a szemely
2011. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:D:D
2011. dec. 27. 15:34
 8/22 anonim ***** válasza:

Az enyémek dog chow-t esznek, szépek és egészségesek. Etettem mindennel, Eukanuba, Happy Dog stb, de ez nagyon bevált. Mellette kapnak főtt húst, zöldséget és kúra szerűen porc és ízület védőt. Ez így árban nagyon megfelel nekem, sajnos Royal Caninnal én sem bírnám anyagilag.


Egy próbát megér, vegyél egy kiló tápot. A Josera és a Brit is jó állítólag, csak olyat sajnos nem tudok kis mennyiségben venni kipróbálni.

2011. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
És a Frikise-re az egyik kutyám allergiás a sok színezék miatt :S
2011. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Akiteki ***** válasza:
46%

Pedigreet felejtsd el. A Dog Chow semmivel nem jobb.

A legdrágább megoldás, ha húst főzőcskézel neki.

Royal Caninből (vagy más prémium tápból) etetés a kutya nagyságától függően napi 50 és 400 Ft. között jön ki. Vannak ennél olcsóbb tápok is, de abból többet kell adni, nagyjából ugyanott vagy. Egy közepes termetű kutya havi etetését 5000 Ft-ból meg tudod prémium táppal oldani. Ha ennyi pénz nincs a kutyára, akkor keress neki valami jó gazdát, mert pont elég gond lehet a saját rezsitek kifizetése is.

2011. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!