Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez igénytelenség,...

Szerintetek ez igénytelenség, látsz benne kivetnivalót?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám,kinti lesz de még csöppség.Nah és ha este bepiszkít akkor fogom és alaposan wc papírba rakva lehúzom a wc-n.Szerinted ez gusztustalan igénytelen?Ohh még azt nem szeretném kihagyni hogy fertőzésveszés bármi nemű előjövetele miatt mindig öntök fertőtlenítőt utána bele.
2011. dec. 28. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajotok nem lesz tőle, hiszen fertőtleníted.
2011. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ugyan miért lenne ez igénytelenség? Hisz az ember végterméke is oda kerül..:)
2011. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Nincs baj ezzel.Szar-szar.
2011. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondom,de volt nemrégiben egy betegségem,ami NEM fertőzés hanem daganat miatt...és erre fogták,hogy tuti fertőzés mert igénytelen vagyok....


Érdekes felvetés...nem fogják fel ,hogy nem emiatt volt bajom ,de azt viszont már nem tetszett neki amikor közöltem hogy amivel felmos víz azt is oda önti,ergó semmivel nem különb.

2011. dec. 28. 22:45
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nem csak a wc-t fertőtleníted utána, hanem azt a helyet is, ahova odapiszkított:) A wc-t külön CSAK ezért nem is lenne életbevágó, a legfontosabb, hogy ne csak felvedd a "csomagot", hanem önts oda is fertőtlenítőt, és mosd fel. Általában arra szokták mondani, hogy igénytelen, aki ezt a lépést kihagyja (én is ismerek ilyen embert, nem szívesen veszem le nála a cipőmet, nem hogy esetleg egyek/igyak náluk).
2011. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A helyét utána felmosom természetesen nem csak felszedem :)
2011. dec. 28. 22:57
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor no problem:) Nem értem az ismerőseidet. Anyám is így csinálja, pedig kórosan tisztaságmániás (nem csak szerintem, maga szerint is az).
2011. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Azt a mindenit! Én meg tutira úgy értettem kétszeri olvasás után is, hogy a kutyát húzod le a wc-n! Csak a válaszok segítettek értelmezni, hogy valójában mit is húzol le! Remélem, tényleg nem a kutyát :-))
2011. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mit kéne csinálni a kakával? Kihívni a vegyifegyver-elhárítókat?
2011. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lekocogni akár hajnalba is a kukához és natúrba(!mert ügye minek zacsi,taperolod utána a kukát is <nah az mennyire igényes így > vagy illetőleg cakk pakk kihajítani az udvarra hol a kutya ember belelép és utána miután nem veszi észre dettó a lakásban köz ki!---> Már nem egyszer ez volt és képesz a gusztustalan barma a küszöbön lehúzni!
2011. dec. 28. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!