Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható yorki tenyésztőt...

Megbízható yorki tenyésztőt ismer valaki?

Figyelt kérdés
Ti kitől vettétek a kiskutyátokat?
2011. dec. 29. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Árminházi, Of New Deal

Kiállításra szeretnél kutyát?

2011. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
A fentieken kívül jó még az Alézi is.
2011. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak hobbi célra szeretném. Családi kedvencnek.
2011. dec. 29. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezt mindenképp mond a tenyésztőnek. Azokat a kölyköket, akiket nem kiállítási céllal vesznek, olcsóbban adják, persze ivartalanítási kötelezettséggel.

De akiket írtunk, őket nyugodtan megkeresheted, nagyon jó nevű kennel mindegyik:)

Sok sikert!

2011. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én ma vettem egy kutyust a Bertibono kennel-ből!Nagyon szép a kutyus.10 hetes 2 oltása van,törzskönyves,chippes és garanciális szerződéssel vettem.Így 80 ezerbe került.Nagyon szép kutyus és a szülők is.A tenyésztő mindent elmondott telefonszámát megadta,hogy bármikor hívhatom ha baj van vagy valamit nem tudok!Szép otthoni környezetbe neveli a piciket!Nagyon tudom ajánlani!:)))
2011. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!