Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elszöktek a kutyáim. Mit tegyek?

Sophie12 kérdése:

Elszöktek a kutyáim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiszöktek, és egy nő azt mondta, hogy egy zöld nagy autóba tömték. Próbáltam már hívni a menhelyeket, és körül néztem mindenhol. Mi mást tehetnék még?
2011. dec. 30. 15:11
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

Megossztottam .Ne aggodj nálunk is volt ilyen a nagykutyánk 2 hónapig nem jött haza,de végül anyukám munkatársa talált rá.Csinálj ma plakátokat,majd holnap a plakátokat oszd szét .Ragaszd ki villanyoszlopra,fára stb...

Sok sikert

2011. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Az önkormányzatra szeretnénk elmenni, viszont állítólag zárva van... bíztos ez? Vagy felhívjuk őket holnap? Egyébként most regisztrálok a netboardra.. Remélem, sikerül!
2011. dec. 30. 17:15
 13/47 A kérdező kommentje:
Nos, írtam a polgármesternek egy e-mailt, hátha. Egyébként megkérdezhetem, hogy melyik állatvédő szervezetnek írjak? Esetleg egy link..?
2011. dec. 30. 17:27
 14/47 anonim ***** válasza:

Polgármester nem fog válaszolni, a hivatali munkaidőnek már rég vége.


Melyik településen élsz?

2011. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Hort. Nem tudom, hogy holnap nyitva-e lesz, senki sem tud pontosat mondani... Mindenesetre holnap anyuval elmegyünk..


Csináltam egy új képet, ezt is lehet osztani! Köszönöm!


[link]

2011. dec. 30. 17:49
 16/47 anonim ***** válasza:

A polgármesteri hivatal 100%, hogy nem lesz holnap nyitva.

Majd hétfő reggeltől lesznek ott.

2011. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

Akkor várjunk 3-áig?

Most írt egyik ismerősöm facebookon, hogy az egyik barátnőjének is ellopták a kutyáját , és felrakták a netre, mint eladó kutyát, és így keresnek pénzt.. Lehet, hogy velük is ez történt? Körülnézzek a neten?

2011. dec. 30. 18:04
 18/47 anonim ***** válasza:

Mindenképp.

Próbáld meg azt is kideríteni, hogy melyik városhoz tartozik Hort, melyik gyepihez.

Ott is érdeklődj. Néztem a neten, de sajnos nem találtam, hogy Hortnak lenne gyepije.

2011. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Nem, Hortnak nincs gyepmestere.. Viszont nem hiszem, hogy már ilyen gyorsan felrakták a netre.. azért mindenesetre körülnézek. Hatvani gyepmesteren nincs, Gyöngyösibe sincs..a környéken több gyepmester nincs...2 napja nem alszom/eszem, semmi étvágyam, csak sírok, és gondolkodom, hogy hol lehetnek.
2011. dec. 30. 18:09
 20/47 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, nem frissítik azonnal az oldalt!
2011. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!