Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összes sharpei kiskutyát...

Összes sharpei kiskutyát felkell varratni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ismerőstől tudnék szerezni egy shar-pei kiskutyát ingyen, kérdés, hogy vajon neki is felkell-e majd varratni a szemét vagy sem?


Illetve ha igen kb mennyiért csinálják?

Másik kérdésem mennyire nyűgös kutyák? Tényleg igaz hogy rengeteget kell rá költeni?


Van róla egy friss kép, szerintetek?

Itt a kép:


[link]



2011. dec. 30. 19:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
ok köszi felveszlek most:) doky@doky.eu vok
2011. dec. 30. 19:41
 12/18 A kérdező kommentje:
felvettelek.
2011. dec. 30. 19:42
 13/18 A kérdező kommentje:
Más emberke tanácsát is elfogadom:)
2011. dec. 30. 19:47
 14/18 anonim ***** válasza:
39%
Cicák, ott a "privát üzenet" gomb ám minden hozzászólás alatt. Ott lehet intézni a privát beszélgetéseket.
2011. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Tényleg az értelmes válaszok közül a 26%-ost sikerült kiválasztanod privát tanácsadásra?

A shar pei nagyon problémás fajta, mind jellemben, mind egészségileg. Csak akkor vállald be, hogyha fel vagy készülve anyagilag arra, hogy sokat kell majd járnod az állatorvoshoz. Bőrproblémák, izületi problémák, szemproblémák.

Abban is biztos lehetsz, hogy minőségi és csirkementes tápot kell etetned vele élete végéig, mert holmi Pedigreetől garantáltan tönkremegy a bőre.

2011. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kép alapján szerintem sem kell. "csak akkor kell nagyon sokat rákölteni ha varratni kéne", hát persze meg akkor is, ha bőrproblémája lesz.
2011. dec. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A kép alapján neki nem kell én nem tűnik keveréknek. A szomszédomnak 3 sharpeje van de nem kerülnek neki sokba. Nem volt még semilyen betehségük stb..
2012. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2011. 12. 31-es válaszoló vagyok. Persze én sem azt mondom, hogy állandóan bőrproblémája lesz, de jó ha tudod, hogy ha lesz, akkor az nem kis összeg. Nekem 2 shap pei-em van. Teljesen más a 2 kutya, mind természetben, mind etetésben, mind bőr érzékenységben. Pl.: makacs mind a kettő, de a fiatalabbnak mondok valamit, amit ő nem úgy akar megcsinálja, öregebb is, de neki többször el kell mondani (jóval többször). Etetésnél fiatal mindent megeszik, semmire sem allergiás, öregebbnél volt, hogy allergiás volt egy tápra és szinte az összes szőre kihullott. Bolhairtó nyakörvre szintén. Tudnék még mesélni, de nem elrémíteni szeretnélek, mert szerintem ő már egy szélsőségesebb eset. Én ha a helyedben lennék és el tudnám tartani (nem csak etetésre gondolok, hanem ha lesz valami baja-nem feltétlenül bőrbaj-akkor tudjam fizetni az orvosi kezelést), akkor miért ne?
2012. jan. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!