Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szívesen tenyésztenék Bernáthe...

Szívesen tenyésztenék Bernáthegyi kutyát viszont az enyémnek nincs törzskönyve (megbizható tenyészetből származik csak nem kértünk hozzá papírokat, ezt később is meg lehet csináltatni? Vagy kérni? ) csak nem tudom sikerülne-e így eladnom a piciket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 14:08
1 2 3
 11/21 Akiteki ***** válasza:
100%

A kérdező nem tudja kiváltani, ne vezessétek már félre szegényt!!! Csak a kutyája tenyésztője válthatja ki.

Kedves Kérdező! Mielőtt tenyésztésre adod a fejed, járj el sok kiállításra, ismerkedj a fajtával, a tenyésztőkkel és ha majd lesz törzskönyve a kutyádnak, vagy beszerzel egy törzskönyves kutyát, akkor őt is vidd el. Sokat kell tanulni ahhoz, hogy tenyésztő légy, nem elég hozzá, hogy van egy kutyád.

2012. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 dizus ***** válasza:
A tanyészszemle nem feltétele tk. kiváltásnak!
2012. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 dizus ***** válasza:
a=e
2012. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Most olvastam vissza,hogy a második kommentembe nem írtam bele,hogy ezeket a tenyésztő csinálhatja csak..pardon!
2012. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Akiteki ***** válasza:
Nem Te voltál, hanem az első oldal alján:))
2012. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ja,nem baj én sem írtam bele..:))
2012. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A többiek azért nem hiszik, hgy tenyésztőtől van, mert tenyésztőnél nem választható a törzskönyv, hanem alapfelszerelés!
2012. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 dizus ***** válasza:
50%
Pont fordítva!Az emberek többsége azt hiszi,hogy ahol választható a tk. az már tenyésztő!
2012. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de én tenyésztőnek vallom magam, de nálam a tk nem választható "extra". Vannak persze érdeklődők, akik megkérdezik a mennyibe kerülre kapott válasz után, és törzskönyv nélkül mennyi?! Erre csak azt szoktam mondani eleinte, hogy minusz 5ezer (persze nem adnám el tk nélkül, de aki megkérdezi, általában arra számít, hogy akkor kb fele annyit mondok, vagy annyit se), mert a tk annyiba kerül a többi a kölyök ára. Manapság már azt mondom, hogy tk nélkül a duplája.
2012. jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 dizus ***** válasza:
Így kellene mindenkinek csinálni!
2012. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!