Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lesz. Rja?

Sophie12 kérdése:

Szerintetek lesz. Rja?

Figyelt kérdés

Anyu ma elment a hivatalba, és leadta a kutyák fényképeit/leírását. A polgármester nem mondta el, hogy kihez van szerződtetve a falu (ugye, hogy honnan jönnek ide sintérek) csak annyit mondott, hogy majd intézkedik. Szerintetek tényleg fog intézkedni, telefonálni, vagy le fogja szrni? Egyáltalán , miért nem mondta el az állatmenhely nevét? Akkor tudtunk volna mi intézkedni...

Tapasztalatok? Tippek?


2012. jan. 3. 14:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Nem a polgármester dolga ez, hanem a jegyzőé. Az önkormányzatnak kötelessége hozzáférhetővé tenni, melyik gyepmesterrel van szerződésben.
2012. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
le fogja szarni, mit érdekli a polgármestert a kutyáid
2012. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Hát, most megkérdeztem anyámat.. azt mondta, hogy nem is kérdezte konkrétan, csak annyit mondott, hogy eltünt 2 kutya, a pasas meg kérte a képeket, meg mondta, hogy majd intézkedik... Felőlem, nekem mindegy, csak attól tartok, van neki és/vagy a jegyzőnek is jobb dolga, mint 2 eltűnt kutyát keresni, és hogy leszarják..
2012. jan. 3. 14:30
 4/40 anonim ***** válasza:

Ők biztos, hogy nem fogják keresni a kutyáitokat.

Valahogy az az érzésem, hogy nálatok senki sem áll a toppon, nem vagytok elég határozottak! Hát kinek fontosak a kutyák, ha nem nektek? Addig nem jöttem volna ki onnan, amíg el nem árulják hova kerülhettek a kutyák!

2012. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Iskolába voltam, szóval nem tudtam elmenni :( Tudom, nagyon nagyon szeretném őket megtalálni, de annyira nehéz.. mindent megtettem, plakátoltam, hírdetések... csak mondaná el azt a kva nevet.. Egyedül csak nem mehetek oda a polgármesterhez, anyu meg azt mondta, hogy nem megy többet... ISTENEM, olyan elegem van :'(
2012. jan. 3. 14:45
 6/40 A kérdező kommentje:
Egyébként azt mondta, hogy majd felhívják azt az állatmenhelyt, és megkérdezik... szóval nem az, hogy keresik, csak megkérdezik, hogy ott vannak-e
2012. jan. 3. 14:45
 7/40 anonim ***** válasza:
Itt valami bűzlik.
2012. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
? :O
2012. jan. 3. 14:54
 9/40 anonim ***** válasza:

1. A polgármester nem foglalkozik ilyennel, hanem a jegyző.

2. Címet adnának.

3. Nem ők hívogatnák.


Ez az egész úgy ahogy van, nekem nem áll össze.

Hívd fel a polgármesteri hivatalat, kérd a jegyzőt a telefonhoz és kérdezd meg, hogy kivel van szerződésük, melyik gyepmesteri teleppel (vagy a jegyző titkárnőjét).

2012. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Rotis_lány ***** válasza:
Igaza van Alexandrának! Itt valami bűzlik. Nekem egyre jobban úgy tűnik, hogy a szüleid tüntették el a kutyákat.
2012. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!