Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lesz. Rja?

Sophie12 kérdése:

Szerintetek lesz. Rja?

Figyelt kérdés

Anyu ma elment a hivatalba, és leadta a kutyák fényképeit/leírását. A polgármester nem mondta el, hogy kihez van szerződtetve a falu (ugye, hogy honnan jönnek ide sintérek) csak annyit mondott, hogy majd intézkedik. Szerintetek tényleg fog intézkedni, telefonálni, vagy le fogja szrni? Egyáltalán , miért nem mondta el az állatmenhely nevét? Akkor tudtunk volna mi intézkedni...

Tapasztalatok? Tippek?


2012. jan. 3. 14:23
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Én nem tudom felhívni. Anyuval beszéltem, azt mondta, hogy ma volt bent, minek menjen megint, meg szerinte hamarosan értesítenek... E-mailt is írtam nekik, nem válaszolnak. Meddig várjak kb.? És ha addig nem jelentkeznek, eltuszkolom anyut, nem érdekel, mit mond. De akkor én is megyek.. Szóval: kb meddig várjak?
2012. jan. 3. 15:02
 12/40 anonim ***** válasza:

Én ennél többet nem tudok neked mondani.

Más értelmes út nincs.

2012. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Az se, hogy ellopták őket? Úton voltak, egyedül, és még hozzá pluszba Marley olyan mint egy fajtiszta labrador, szép, és okos. Buksi is persze, de Marley valahogy aranyosabb,szebb. 2 ilyen kutya egyedül az úton, bíztos ellopták őket...nem?:(
2012. jan. 3. 15:21
 14/40 A kérdező kommentje:
Legalábbis "reménykedem", mert akkor nem sintértelepen vannak, nem az úton, hanem egy rendes gazdinál...És hátha valamikor meglátja a hírdetést, és visszahozza...
2012. jan. 3. 15:21
 15/40 anonim ***** válasza:

Ezt ki tudná megmondani? Csak találgatni lehet, annak pedig nincs értelme.

Amúgy én fordítva kívánnám, inkább legyen gyepin a kutyám, mert ott kellő időt és energiát ráfordítva megtalálnám. Ha egy olyan gazdánál lenne, aki úgy lopta el, egy percig se lennék nyugodt és abban is biztos lennék, hacsak a kutya el nem szökne tőle, soha nem látnám viszont.

2012. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Lehet csak anyud azt mondta, hogy elment közben meg NEM nem akarlak elkeseríteni de sztem szüleid tünteték el igaza van alexandrának a jegyzőnek kell azt is megmondani mi a neve az állatmenhelynek sztem anyudék hazudtak :(
2012. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Tudom, hülyeségnek hangzik, de apummal 5x megigértettem az ÉLETEMRE, hogy nem ő(k) voltak, és megigérte/megesküdte.. Valahogy őszintének hiszem.. Van egy nő, állatmenhelybe dolgozik, és írta, hogy jól ismeri a horti polgármestert, személyesen, és bíztos érdeklődni fog... ő ad egy kis bíztatást... nem bízom az emberekben, mindenkiben a hibát látom... :( ajj... annyi sok baj van... bárcsak itt lennének.. azonnal elvinném őket orvoshoz/chipeltetni/tetováltatni,minden..csak még 1 esély..
2012. jan. 3. 16:00
 18/40 anonim ***** válasza:

He? Megígértetted apukáddal, hogy nem ők vitették el?

És 5x megesküdött rá?

Ez így még jobban bűzlik. A minimum, hogy leordították volna a szüleim a fejem, ha ilyennel meggyanusítom őket, nem hogy 5x esküdöznek, hogy nem vitték sehova...

2012. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Melyik településen laksz?
2012. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Tegnapelőtt is megkérdeztem, akkor leüvöltötte a fejemet, hogy hogy merészelek ilyet állítani, meg hogy lehet, hogy nem voltak a kedvencei, de attól nem bántotta őket. Teljesen felkapta a vizet.


Horton. Heves megye, Hatvan - Gyöngyös között. Pesttől 60-80 km-re

2012. jan. 3. 16:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!