Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lesz. Rja?

Sophie12 kérdése:

Szerintetek lesz. Rja?

Figyelt kérdés

Anyu ma elment a hivatalba, és leadta a kutyák fényképeit/leírását. A polgármester nem mondta el, hogy kihez van szerződtetve a falu (ugye, hogy honnan jönnek ide sintérek) csak annyit mondott, hogy majd intézkedik. Szerintetek tényleg fog intézkedni, telefonálni, vagy le fogja szrni? Egyáltalán , miért nem mondta el az állatmenhely nevét? Akkor tudtunk volna mi intézkedni...

Tapasztalatok? Tippek?


2012. jan. 3. 14:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Nem Ő az egyik kutyád véletlenül?


[link]

2012. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Ha a nyakörv alapból rajta volt, akkor nem. De ha nem volt rajta nyakörv, akkor talán. Tudsz adni bővebb linket?
2012. jan. 4. 07:03
 23/40 anonim ***** válasza:
Amúgy akár minden nap felhívhatjátok ti is a menhelyeket. Országszerte még indig folyamatosan találnak szilveszteri kutyákat. (Tudom, a tietek előbb tűnt el, de akkor is...)
2012. jan. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy hülyén hangzik, de nyomtass egy képet a kutyákról és vidd be a helyi busztársaságokhoz. A sofőrök gyakran látnak kóbor kutyát. Lehet, hogy nem segít, de meg kell próbálni. Meg egyébként is sok ember fordul meg a buszpályaudvarokon.
2012. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Hívtak a hivatalból. Állítólag már 2 hete nem voltak itt sintérek.. Szóval nem ők vitték el :S


Az állatmenhelyeknek küldtem képeket, szólni fognak, ha valaki beviszi őket


.. A KÉPES, AKI KÜLDTE A KÉPET! Kérlek írj elérhetőséget!

2012. jan. 4. 14:14
 26/40 A kérdező kommentje:
TEGNAP tegnap 23:23 -OS ÍRJON! AKI LINKELTE A KÉPET! NAGYON FONTOS, LEHET AZ MARLEY
2012. jan. 4. 15:55
 27/40 anonim ***** válasza:

[link]


Rajta van a fotón is...

2012. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Itt pedig az elérhetőségük:


[link]

2012. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Írtam nekik e-mailt.. Köszi. Szurkoljatok, hogy Ő legyen. Anyu/hugom szerint az nem Ő, de szerintem igen.. REMÉLEM.
2012. jan. 4. 17:01
 30/40 anonim ***** válasza:
Van telefonszámuk is. Miért nem hívod fel? Egyből kiderülne..
2012. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!