Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lesz. Rja?

Sophie12 kérdése:

Szerintetek lesz. Rja?

Figyelt kérdés

Anyu ma elment a hivatalba, és leadta a kutyák fényképeit/leírását. A polgármester nem mondta el, hogy kihez van szerződtetve a falu (ugye, hogy honnan jönnek ide sintérek) csak annyit mondott, hogy majd intézkedik. Szerintetek tényleg fog intézkedni, telefonálni, vagy le fogja szrni? Egyáltalán , miért nem mondta el az állatmenhely nevét? Akkor tudtunk volna mi intézkedni...

Tapasztalatok? Tippek?


2012. jan. 3. 14:23
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Telefonomon nincs pénz. Anyu nincs itthon. Apám meg utálta őket, semmit sem tesz meg annak érdekében, hogy megtaláljam őket, szóval a telefonját is jó mélyre eldugta előlem. Nem kifogásképp írom, tényleg ez az igazság.
2012. jan. 4. 17:09
 32/40 anonim ***** válasza:

Én tettem fel a képet, itt olvashatsz bővebben a kutyusról és találsz elérhetőséget is:

[link]

Facebook oldal:

[link]

2012. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Írtam e-mailt is! Kérlek válaszolj!
2012. jan. 4. 18:44
 34/40 anonim ***** válasza:

Ha nekem írtál email-t, nem kaptam meg.

(32-es)

2012. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Elküldtem megint! bottyanequus2002@gmail.com Ide
2012. jan. 4. 18:50
 36/40 anonim ***** válasza:

Jaj, értem már! Az oldal nem az enyém, csak segíteni szeretnék neked, hátha megtalálod a kutyusodat. Keresés közben bukkantam a képen lévő kutyára, amelyik hasonlít a te egyik elveszett kedvencedre.

Biztos válaszolni fognak a leveledre.

2012. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha még látsz ehhez, vagy a másik kutyushoz hasonlót, kérlek szólj! Mutassak képet ?
2012. jan. 4. 18:56
 38/40 anonim ***** válasza:
Már két képedet megosztottam a fb-n, olvastam a többi kérdésedet is. Szurkolok, hogy megtaláld a kutyáidat! A képeket felrakhatod ide is, sosem tudni ki olvassa, hátha más is tud segíteni.
2012. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Jó ötlet. Köszönöm
2012. jan. 4. 19:03
 40/40 A kérdező kommentje:
Kiraktam. Alig várom, hogy válaszoljon az e-mailra.
2012. jan. 4. 19:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!