Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hányt, majd fáradt,...

A kutyám hányt, majd fáradt, nem eszik. Mit tegyek, ha nincs lehetőségem orvoshoz vinni?

Figyelt kérdés
Tegnap este hányt 2x a kutyus, de utána jókedvű volt, élénk, nem úgy tűnt, hogy gond lenne.Igaz nem vacsizott, de gondoltam azért mert nem volt jól előtte. Ma azonban arra keltem, hogy nagyon fáradt, nem eszik, nem iszik. Azóta már sikerült megitatnom kézből, de végig csak alszik, nem eszik. Tegnap kapott bolhanyakörvet, és a mellékhatások közt ilyesmi is szerepel. Azt már természetesen levettem. Most nem nagyon van lehetőségem állatorvoshoz vinni, szóval ne ilyet írjatok. mit tegyek vele? Meddig várhatok? Nagy gond van? Mert akkor esetleg megszervezhetem az állatorvost
2012. jan. 6. 13:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megszerveztem, elvittem még tegnap este, kiderült, hogy csak valami gyors lefolyású vírus, kapott vitamint, és gyógyszert amivel javul a bélflórája, és már szerencsére minden rendben van, boldog, eszik iszik..igaz diétán van még, de amit kap, azt rendesen megeszi :D
2012. jan. 7. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!