Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit etessek kutyáimmal hanem...

Kócos kanca kérdése:

Mit etessek kutyáimmal hanem is állunk a legfényesebben? És van 12db? 1Magyar agár 1Dán dog többi keverék talált kutya!

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 14:23
1 2 3 4 5 6
 11/51 dizus ***** válasza:
Szerintem király a hozzáállásod!!!Le a kalappal!Nyugodtan vedd meg a farhátat,nem baj ha lejárt.És igenis sokkal jobb hogy nálad vannak felügyelet alatt,még akkor is ha néha szűkölködnek a kajában,mintha az utcán lennének!!!Aki mást mond az hülye!
2012. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
végre valaki köszike! ja menhelyek tappancsba biztos nem adom őket mert ott agyon ütik a kutyákat meg stb a másik kutya menhely ami NORMÁLIS nem jön ki hozzánk mert nem vagyunk a körzetében! tappancsos forrásom biztos!!!
2012. jan. 10. 18:22
 13/51 anonim ***** válasza:
Hol laksz helyileg? Beszélni kell egy közeli tápnagykereskedéssel. Lehet kapni jó, de lejárat közeli tápokat nagyon olcsón. Próbáld így. Meg felénk a menzán simán külön szedték a kutya-kompatibilis maradékot. Például ha rizs volt, vagy tészta neagyisten húsféleség, csak szépen meg kell kérni a konyhásnénit, hátha segít. Egyébként elismerésem, nem lehet egyszerű. Ha megmondod hol laksz, esetleg segítene valaki egy-két zsák táppal.
2012. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

Ha tudod őket vállalni, még ha nem is prémium tápon nevelve, akkor semmi gond, ha 7ből 6nap kapnak rendesen enni akkor abba nem lehet belekötni (1koplalónapot úgyis javasolnak nekik hetente). Tápból esetleg még tudom ajánlani ami majdnem az az árkategória amit említettél a Susát, neki vannak 5000Ft körül "gazdaságos" tápjai valamint a Willowyt, A.C.C-t, VIP dogot, DogEx-et. Ezeket 4000-5000Ft (/20kg) közt lehet megvenni. Minőségileg elvileg prémium tápok, persze nem felső kategóriások, de jobbak és kevesebb is kell belőlük, mint abból, amit jelenleg adsz.

A farhátat meg nyugodtan adhatod! Minden elismerésem a tied. 2baba mellett bírni fogod ezt a sok kutyát? Ha gondolod szívesen megpróbálok segíteni párnak gazdit keresni. Menhelyre meg tényleg ne add őket, ha ilyen körülmények vannak!

2012. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:

Ásotthalmon lakunk és itt nem olyanok az emberek inkább megtapósnak 3szor mint hogy segítsenek!

Nem rég költöztünk ide és nehezen fogadnak be minket!

elég merész az embereknek ami életünk !

Gyerekek kutyák lovak!

nem értik azt a mondatom hogy ember már szúrt hátba de állat még nem!! és köszi hogy egyáltalán idő szántokránk

2012. jan. 10. 18:56
 16/51 A kérdező kommentje:
Viszont a dán dog minőségit kap de azért mert nagyon nagy növésű és extra gyorsan nő!
2012. jan. 10. 19:00
 17/51 anonim ***** válasza:
40%
Klassz hozzáállás... kutyát tartasz de nem tudod etetni. És valószínűleg foglalkozni sem tudsz velük. Legalább felrakhatnád Őket pár oldalra meghirdetni, vagy elviszik Őket vagy nem. Vagy tovább érdeklődhetsz menhely téren, ha szereted a kutyákat, a távolság nem akadály.
2012. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

nem jöhet ki ha nem az ő körzetéban vagyok! ha már okoskodsz legalább ennyit tudj! de foglalkozva van velük minden másnap séta +mindennap minimum30perc játék a kisebekkel! időm mint a tenger otthon vagyok gyesen! anyira birom ezeket a rossz índúlatú dumákat! Ja és te drága itt nincsen olyan menhely a hóvá elvihetném őket! a netre meg nem tóm feltenni!

itt most nem arról van szó hogy belehalok az etetésükbe!

csak rossz hogy nem tudok félre tenni egy kis pénzt! ép hogy elég! sőt!!! de ez van !ja és ki vannak plakátolva!

és ezért kértem a segítségeteket!ötlet ki milyen tápot tud! ami jó!

nem anyagilag!!

Csak nehéz így alkalmazkodni az élethez de inkább kutyázok és szeretem őket mint hogy rossz indulatú emberek szívják le az energiám!

2012. jan. 10. 20:38
 19/51 anonim ***** válasza:
49%
Nem így értettem, Te okoskodsz -.-". Te Neked kéne behozni ezért írtam hogy a távolság nem akadály b+! Érdekes, hogy-hogy nem tudod feltenni? Nem tudsz írni, képet linkelni vagy mi az amit nem tudsz? Ott nincs, máshol van! Akinek nincs pénze ne tartson kutyát. Igen, kutyázz, de ne 12-vel.
2012. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim válasza:

Mi szoktunk venni velős marha csontot, azt főzzük meg a kutyusunknak, sárgarépa mindig megy neki bele, illetve az eledelesnél vesszük a kutyatésztát. Egy főzés általában 3 napi adagot ad ki, (igaz nekünk csak egy kutyusunk van, középtermetű). Ebbe szoktuk keverni neki a tápot. Ilyenkor télen egyébként is jó neki a meleg étel. Az állatorvosunk szerint is tökéletes ez így neki, csak figyelnünk kell az adagolásra, mert azért ez így elég "ütős" adag. :-)

A csontot nem mindig adjuk neki oda, csak a velőt üti ki belőle a párom mindig.

2012. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!