Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit etessek kutyáimmal hanem...

Kócos kanca kérdése:

Mit etessek kutyáimmal hanem is állunk a legfényesebben? És van 12db? 1Magyar agár 1Dán dog többi keverék talált kutya!

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 14:23
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy 12 kutyával nem lehet külön-külön foglalkozni eleget!
2012. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:

BOCCS ELSZURTAM MINDEN NAP ESZNEK KIVÉVE EGY NAPOT NEM

MINDEN MÁSNAP SÉTÁLNAK! CSAK FEL IDEGESÍTETTÉL!!

ja és mellesleg ez a rottweiler 7éven keresztül főtt krumplit kapott semmi mást!

2012. jan. 11. 15:46
 33/51 A kérdező kommentje:

oké az igaz hogy nem foglalkozok eleget velük de amannyit birok foglalkozok a fél napóm az állatoké és a kisfiamé együtt csinálunk mindent hogy tanulja meg mi a jó gazda kötelessége! vagy valami olyasmi hát szerintem tökéletes gazda nincs! én ki merem jelenteni hogy a jók kőzé tartozok!

Ma elmentem az egyik helyre ahóva adtam egy kutyót bigyónak hívták sajnós csak hívták mert elütötte egy kamion 2évig élt velem itt született lett gazdája 3 hónpig! ez így jobb?

2012. jan. 11. 15:54
 34/51 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt nehezen tudom elhinni, hogy felnőtt vagy... legalábbis nem úgy viselkedsz. Másrészt, most akkor hány kutyád van? Mert eddig 1 dán dogod, egy agarad és 10 keveréked volt...
2012. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

PEDIG DE FELNŐTT VAGYOK 12DB KUTYÁM VAN ! AZ TÉNY HOGY NEM VAGYOK AZ AZ IGAZI KEMÉNY EMBER! NEM IS SZERETNÉK AZ LENNI!

! JÓ MOST AKKOR LE ÍRÓM MINDEGYIK KUTYÁT!

VAN A 1DÁN DOG

2 MAGYAR AGÁR MIND KETTŐT VETTÜK!A TÖBBIT TALÁLTAM

3VAN EGY JACK RUSSEL ÉS STEAFFORD KEVERÉKEM

4 VALAMI PULI DOKI AZT MONDTA FAJTATISZTA DE NEM HISZEM VALAMI NEM STIMMEL VELE

5EGY ÖREG NÉMET JUHÁSZ-HUSKY KEVERÉK

6EXTRA KEVERÉK 2KG AZ EGÉSZ KUTY ÉS MOST KÖVÉR

7NEM TOM MI LEHET KB 15KG

8KÖZÉP ÁZSIAI ARGENTI DOG KEVERÉK TÖBB MINT 80KG

9A ROTTWEILER

10 NEM TUDOM MI

12 FAJTATISZTA SKÓT JUHÁSZ

JA ÉS VAN 5 LOVAM

MEG 1MACSKÁM

DE BÍZOM BENNE HOGY EZEKET NEM KELL LEÍRNÓM!

ÉN OLYAN EMBER VAGYOK AKI KÖNNYEN ÁTUGORJA AZ AKADÁLYOKAT PÖRGÖK MINT EGY HÜLYE ÁLLANDÓAN!

AZ IGAZ!

2012. jan. 11. 16:53
 36/51 A kérdező kommentje:
DE HA GONDÓLOD MEGNÉZHETSZ IWIEN OTT VANAK IS A KUTYOKROL KÉPEK! PÓCOS VANDA! CSAK IWIWEN VAGYOK
2012. jan. 11. 17:13
 37/51 anonim ***** válasza:

A fajta jellegű keverékek esetében írj egy e-mailt a fajtamentőknek. Írd le, hogy 12 kutyát próbálsz tartani és ha tudnak segítsenek. Ők nem adják rossz helyre a kutyát, nyugodt lehetsz. Hány szuka a 12-ből? Remélem nem szaporodnak.


Kajában pedig... nem tudom. Mi is főzünk és táppal etetünk olyan 40-60% arányban. De hogy a válaszoljak is


[link]


még sohasem próbáltam, de ha nincs más jó, plusz elég olcsó és házhoz hozzák, ami autó hiányában nem árt.


[link]


olcsó tészta, szintén házhoz szállítva.


[link]


Talán a legolcsóbb táp.

2012. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
ÉS A KENNEL KOST? Mi a véleményetek?
2012. jan. 12. 09:14
 39/51 anonim ***** válasza:

egyáltalán nincs benne hús.

Ha adsz mellé valami húst nekik,akkor lehet jó.

Mennyit tudsz egy zsákra szánni?

Ez sokkal jobb táp,bár kicsit drágább:


[link]

2012. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

Kennel kost 30kg-os kutyának kell belőle napi fél kg. 5850Ft/15kg ez elég akkor 30napra egy 30kg-os kutyának az 195Ft naponta.

Arion bravo crok 30kg-ra kell napi 300g, 20kg-s zsák 7000Ft.Majdnem 67napra elég, napi költség 105Ft körül van.

Susa kroki 5500Ft/20kg 420g naponta/30kg kb 48napra elég 115Ft/nap.

Outdog 100, 4490Ft/12kg, 20kg-os kutyára napi 61 Ft (a többi 30kg-ra van számolva, összehasonlításként az arion 20kg-os kutyára napi 74Ft)

Romeo (aldi) 899ft/3kg, 30kg-os kutyára napi Na ezt most nem találom, de valamivel olcsóbbra jön ki, mint az outdog 100. Ha arra járok legközelebb megnézem.


Nem a legjobb, de: ha van pékség, kenyérgyár a közeletekben próbáld meg elkérni a száraz kenyeret, zsemlét, péksütit, amit már nem tudnak eladni (szomszédunk régen ezt csinálta) és ezeket forróvízbe beáztatva, táppal vagy hússal összefőzve adhatod nekik.

2012. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!