Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit etessek kutyáimmal hanem...

Kócos kanca kérdése:

Mit etessek kutyáimmal hanem is állunk a legfényesebben? És van 12db? 1Magyar agár 1Dán dog többi keverék talált kutya!

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 14:23
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

nagyon rendes tőled,hogy ennyi kutyáról gondoskodsz,jó,hogy vannak még ilyen emberek.


A brit elég olcsó,és viszonylag jó táp.

A josera szintén.

Egyébként meg friss húst,belsőségeket vágóhídon lehet nagyon olcsón venni,nem tudom,hogy van-e fagyasztód...

2012. jan. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

Lehet hogy mindenki kocsival képzeli az életét én autó helyet lovat kutyát etetek! ja kép feltétel szar a fényképezőgépem a telómnak meg nincs madzagja! De ami vicc hogy anyám fényképész, csak ők nem járnak ki hozzánk mert nem értik miért ezt az életet választottam! Miért nincs szép nagy lakásom és miért nincs drága autóm! és mért nem vagyók egy hülye anyagias ember!tisztába vagyok vele hogy kell a pénz de nem ész nélkül akkor is a szeretet a legfontosabb dolog!! szeretettel nevelni gyereket állatokat! mint hogy lebaszni elé a hilst és ennyi a napi foglalkozás!

megtehettem volna lehettem volna ilyen kutya gazda,szülő!! de nem nem leszek ! Nekem 6 éves korom óta ez az álmom és szerintem elég nagy dológ hogy sikerült rossz sorsú állatokkal foglalkoznom! mondom nincsen autóm! buszon elég vicc lenne egy kutyát szállítani aki még nem volt semmi mozgó járműn

2012. jan. 11. 08:32
 23/51 dizus ***** válasza:
51%
Ne törődj senkinek a véleményével,élj úgy ahogy jónak érzed és ha eközben kutyákon segítesz,akkor mindenki(aki kutyás)csak hálás lehet Neked!Én nagy kutyamentő voltam,de sajnos a kisfiam betegsége miatt a fővárosba kellett költözzek,és rangsoroltam!Nagy örömmel tölt el hogy vannak ilyen emberek,mint Te!Aki téged bánt,annak azt ajánlom:gondolkozzon el hogy ő mit tett a gazdátlan kutyákért!!!
2012. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
ITT DISZNÓ HÚS VAN CSAK 150FT NEM SZÉP ZÖLD PÖTTYÖK VANNAK RAJTA! 2SZER VETTEM MEG FŐZTEM MEGETTÉK DE NEM TUDOM MIK LEHETNEK RAJTUK EZEK A PÖTTYÖK?
2012. jan. 11. 11:59
 25/51 dizus ***** válasza:
Ne hülyéskedj már!Zöld húst ne vegyél!
2012. jan. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
MÁR NEM IS VESZEK 2SZER VETTEM 3KG! DE SOKÁIG FÖZTEM! NEM MENT A HASUK NEM VOLT SEMMI BAJUK! EL NEM TOM KÉPZELNI MIK LEHETTEK! NEM VOLT BÜDÖS RENDES HÚS SZAGA VOLT!
2012. jan. 11. 12:20
 27/51 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok gazdag, megnyugodhatsz. De akit szeretek azért mindent megteszek. Neked is ezt kellene tenni nem kifogásokat keresni.
2012. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
Baszus ha egyszer nem segít a kutyákon akkor miért térdeljünk a lábai elé?
2012. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

miért is nem segítek? légyszi fejdsd már ki ! az nem segítség hogy esznek isznak minden másnap sétálnak egy nagyott az erdőde! ez nem segítség ja igazadva !pl nálam van egy rottwiler le akarták lövetni mert megevett egy kakast ! hagynom kellet volna igaz!!!!!!!!!! fenn volt a neten de ki fogad örökbe egy 9éves lány elég harcias kutyust! JA IGAZAD VAN ! és még had ne soroljam !

De tényleg írd le mért nem segítek nemki vagy a többieknek! lehet hogy nem hilst kapnak de az is lehet hogy nem dog showt (amúgy is ment a hasuk tölle dog showtol)de minden nap van főzve nekik és a 40dkg ot meg kapják és igen még mielőtt ebbe is belelenne kötve lemérem! hogy igaságos legyek! KÉRLEK TÉNYLEG FEJDSD KI! MI A PRÓBLÉMA!

2012. jan. 11. 15:38
 30/51 anonim ***** válasza:
Azt írtad, h 1 dán dogod, 1 agarad és 10 keveréked van, rottweilerről nem volt szó.
2012. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!