Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet helyhez/alomtálcába...

Hogy lehet helyhez/alomtálcába szoktatni egy kutyát?

Figyelt kérdés
Csak a kérdésre válaszoljatok légyszives.
2012. jan. 10. 17:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%

Mindenki szembe jön az autópályán?Nem lehet hogy te mész rossz sávban?

Az hogy nem a te elgondolásodnak megfelelően válaszoltunk nem jelenti hogy nincs igazunk.


Az meg hogy lepontoztál hát huuuha, megyek és öngyilkos leszek, csak előtte még megsétáltatom a kutyámat. Bizony, még két érfelvágás között is megoldom a sétát ;)

2012. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltok, én csak jeleztem h nem hasznos a válasz. Ha azt mondod h így meg így akkor hasznos, ha meg azt h ne csináld akkor az egyenlő a nem hasznossal...
2012. jan. 11. 18:16
 23/27 Akiteki ***** válasza:
100%

Érdekes okfejtés.

Tehát ha azt mondom a gyerekemnek, hogy kisfiam ne rohangálj az úttesten, az nem hasznos. Ha azt mondom neki, hogy figyu, jön egy kamion, most szaladj elé, az hasznos.

Teljesen világos a logikád.

2012. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel a kérdésedre is válaszoltam, ahogy kérted, meg ki is fejtettem, hogy miért marhaság, amit csinálsz. Akkor most jó voltam vagy nem? :D
2012. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Az is válasz a kérdésre, hogy baromság amit szeretnél! Ráadásul nagyon hasznos válasz, mert megtudhatod belőle, hogy rossz úton jársz. Nem lennék a kutyád!
2012. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Téged komolyan nem érdekel a dolognak az a része, hogy a kutyádnak mi a jó?
2012. jan. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Na, él még? Sikerült beszoktatni az alomba, vagy felfogtad hogy sétáltatni kell? Nem harapott még meg? :D
2013. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!