Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

A kutyám patella gyanús. nagyon tudnak remegni a lábai, és a hátsókat néha futás közben fel-fel kapja, rángatja, de nem vagyok doki, meg kellene nézetnem. A gond ott kezdődik hogy nem rég költözünk külföldre, és itt horror összeg az állatorvos ( 60 euró csak az éves oltás) A konzultáció 50 eurónál kezdődik tehát ha beleszámoljuk a plusz vizsgálatokat, kezelést, gyógyszert akkor több száz eurós számla jön ki. Ami szükség esetén természetesen nem sajnálok, de ugyanezt az ellátást megkapnánk Magyarországon negyed ennyiért. A kérdésem tehát az mennyire sürgős ennek a betegségnek a kezelése, vannak-e fájdalmai a kutyának? Mivel pár hónapon belül megyünk haza látogatóba.


Azt még hozzá tenném hogy egy éve lett örökbe fogadva egy Magyarországi alapítványtól, és mivel nagyon betegen került be, állítólag kivűl-belűl teljesen át lett vizsgálva, kikezelve minden nyavalyából. Elképzelhető hogy akkor még nem volt semmi baja, a leletek nem mutattak semmit?

Esetleg lehet más baja, más is okozhatja a láb remegést?


Tudom tudom menjek dokihoz, de mivel nem látom hogy fájdalmai lennének, jó lenne ha kitudnánk húzni a következő utazásig.


2012. jan. 11. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokkal rosszabb addig, míg haza nem jöttök, már nem lesz.Mire jöttök, egy jó orvoshoz jelentkezzetek be.

lehet, csontrendszert talán nem is néztek, ha volt szegénynek más baja, amikor az alapítványnál volt.

2012. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"és a hátsókat néha futás közben fel-fel kapja, rángatja,"

Azért mert ilyenkor fájdalmai vannak.

2012. jan. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!