Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell szétszedni két...

Hogyan kell szétszedni két verekedő kutyát?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő. A két kutyus szépen játszottak kb. 20 percen át, aztán hirtelen vmin összevesztek és verekedni kezdtek. Odarohantam, az enyémet megfogtam a nyakörvénél fogva. A másik kutya gazdája még jóval odébb volt. Közben a másik kutya odakapott az enyémnek, aki sajnos mivel fogtam, nem tudott védekezni. Hibáztam :(

Mit lehet ilyenkor tenni, ha egymagad kell két kutyát szétszedni?


2012. jan. 14. 16:28
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Na, az szerencse akkor :)

Engem kiskoromban egy tacskó harapott meg a combomon, a mai napig ott van a nyoma...

2012. jan. 14. 17:15
 12/24 anonim ***** válasza:
Bullmasztiffod van, ugye? :)
2012. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igen :)
2012. jan. 14. 17:23
 14/24 anonim ***** válasza:
Azok nagyon aranyosak ám! :)
2012. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Hát igen :)

Imádnivaló mackóm van :)

2012. jan. 14. 17:32
 16/24 compactegon ***** válasza:
100%
nálam az segít, ha a combja és a hasa közötti bőrnél megemelem. persze akkor, ha figyelmen kívül hagyja az "engedd el!"-t.
2012. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ milyen kutyákat kell szétszedni, mind méretre, mind habitusra.


A "panelkutyákat" és szobacirkálókat nem nagy ügy. Odébb hajítod őket, közéjük vágsz egy csörgő flakont, vagy táskát, vagycsak határozott hangon levültöd a fejüket. Ha nincs a másik kutya gazdája ott, akkor ekerkesd el a másikat.


Ha kicsit "komolyabb" kutyák esnek egymásnak, ott szintén műkődhet ha valami hangos, csörgő tárgyat közéjük vágsz, vagy táskát. Ha ott a másik gazdi is,akkor mindenki a saját kutyája hátsó lábánél megfogja a kutya csípőjét és hátrahúzza.


Ha vmi szájzáras kutyaával hoz össze a sors,aki sehogy sem ereszt,akkor a paprikaspry jól jöhet

2012. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam, hogy a saját kutyámat elzavartam és az idegen kutyát fogtam meg. Így az nem tudja támadni az enyémet, az enyém meg nem támad, ha én kezembe veszem az ügyet.
2012. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat :)
2012. jan. 14. 22:24
 20/24 anonim ***** válasza:

Ajjjj, sajnálom, hogy ez történt:( De a lényeg, hogy nem esett bajotok.

Utólag már nem fog kiderülni, hogy mi történt, ki támadott először, de ebből látszik, hogy Joey kezd felnőni, egy kölyökkutya nem keveredik ilyen verekedésbe.

Sajnos nem tudok ebben tanácsot adni, de "ma 20:30"-nak üzenném, hogy amikor múlt héten a szobacirkálómat egy boxer terítette le, hát nem hiszem, hogy csak úgy arrébb merted volna hajítani bármelyiket is.

Kistestű nem csak kistestűvel tud összekapni, viszont ha gáz van, akkor az én kutyám szívja meg, mert őt lehet, hogy ketté roppantják.


De ha a kutyák jól neveltek, akkor egy kemény odaordítás szokott segíteni.

2012. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!