Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell szétszedni két...

Hogyan kell szétszedni két verekedő kutyát?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő. A két kutyus szépen játszottak kb. 20 percen át, aztán hirtelen vmin összevesztek és verekedni kezdtek. Odarohantam, az enyémet megfogtam a nyakörvénél fogva. A másik kutya gazdája még jóval odébb volt. Közben a másik kutya odakapott az enyémnek, aki sajnos mivel fogtam, nem tudott védekezni. Hibáztam :(

Mit lehet ilyenkor tenni, ha egymagad kell két kutyát szétszedni?


2012. jan. 14. 16:28
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszi! Amùgy a màsik kutya is kamasz, 7 hònapos. A nagyokkal hàla a jò égnek nem fordult elő ilyen mèg soha. A mùltkor ràmorgott Joeyra egy német dog - engem a szívbaj kerülgetett -, egyből vette Joey a lapot :)
2012. jan. 14. 22:53
 22/24 A kérdező kommentje:

Mi lehet ilyenkor egyébként nagy büntetés egy kutyának? Nálam a legnagyobb büntetés a falkából való kizárás volt (otthon, ill munkahelyemen). De ugye itt az utcán ez kivitelezhetetlen. Ha viszont hazaérünk, már annyi, hiszen nem tudja miért büntetném.

Ötlet?

2012. jan. 16. 12:34
 23/24 compactegon ***** válasza:
de igen, tudni fogja. feltéve, ha kizárod, onnantól nem foglalkozol vele. ca közben ne tarts "szünetet". lényeg, hogy folyamatosan érezze, mi a szitu.
2012. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát ha rácsatolom a pórázt, hazamegyünk, addig rá se nézek, nem is szólok hozzá, majd otthon kizárom pl. a nagyszobából és magára hagyom, akkor így is érteni fogja?
2012. jan. 16. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!